Tovább tart az Inter rémálma a kiscsapat ellen

2019.01.19. 22:32

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) szombat esti összecsapásán az Internazionale megint nem tudta legyőzni a legnagyobb mumusát, a Sassuolót (0-0), amelyet legutóbb 2016 decemberében vert meg a milánói együttes.

Az Inter az első félidőben többet birtokolta a labdát, ám a helyzetek számát tekintve kiegyenlített volt a meccs. Ám hiába voltak mindkét oldalon nagy lehetőségek, gól egyik oldalon sem esett.

Matteo Politano és Domenico Berardi nagy csatájaForrás: AFP/Miguel Medina

A második játékrészben sem sokat változott a játék képe, a hazai együttesnél volt többet a labda, de ez nem látszott meg kapuk előtt. Sőt, a hajrában Mehdi Bourabia óriási ziccert hibázott. Gól tehát nem született az összecsapáson, ezzel pedig sorozatban ötödik egymás elleni meccsükön nem örülhetett három pontnak az Inter.

A két együttes történelmének 13 meccsén ez volt az első döntetlen.A harmadik milánóiak, a pontvesztés ellenére, öt találkozó óta veretlenek a Serie A-ban, míg a Sassuolo immár négy bajnoki összecsapáson maradt nyeretlen.