Különös fordulat a Fiorentina meccsén, botlott a Lazio - videó

2019.02.17. 17:08

A Fiorentina 4-1-re győzött a SPAL vendégeként, míg a Lazio drámai hajrá után 2-1-es vereséget szenvedett a Genoa otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Fiorentina végül három góllan nyert a SPAL vendégeként, ám a mérkőzés nem a végeredmény miatt sokáig emlékezetes. A 74. percben ugyanis még úgy tűnt, a SPAL szerez vezetést (2-1), de visszanézték az akciót. Végül a gólt nem adták meg, mivel a labdaszerzést viszont szabálytalannak találták, így tizenegyeshez jutott a firenzei csapat, amelyet Jordan Veretout értékesített is.

Megszakította nyolc fordulón át tartó nyeretlenségi sorozatát az Empoli, miután a saját közönsége előtt 3-0-ra diadalmaskodott a Sassuolo. Schäfer András nem volt a keretben a Genoában, amely a 93. percben szerzett góllal 2-1-re legyőzte a vendég Laziót.