Így intézte el C. Ronaldo az Atlético Madridot - videó

fbl Horizontal
Juventus' Portuguese forward Cristiano Ronaldo (L) celebrates after scoring 2-0 during the UEFA Champions League round of 16 second-leg football match Juventus vs Atletico Madrid on March 12, 2019 at the Juventus stadium in Turin. (Photo by Filippo MONTEFORTE / AFP)
A labdarúgó Bajnokok Ligájának nyolcaddöntőjének a visszavágóján a Juventus Cristiano Ronaldo mesterhármasának köszönhetően ledolgozta az első meccsen összeszedett kétgólos hátrányát, és továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé.

Cristiano Ronaldo először a 27. percben fejjel volt eredményes Federico Bernardeschi beadása után.

A 48. percben Joao Cancelo beadása után a portugál támadó ismét fejjel volt eredményes. Bár elsőre nem igazán lehetett látni, hogy a labda átment a gólvonalon, a technológia a játékvezető segítéségére sietett, így már kettővel ment a Juventus.

A 86. percben Ángel Correa és Federico Bernardeschi akadt össze a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt pedig Ronaldo belőtte, így a Juventus ment tovább a BL-ben.