Szalai Ádámnak kevesebb mint 10 perc kellett a gólhoz - videó

Soccer 1. Bundesliga / FC Augsburg-TSG 1899 Hoffenheim 0-4. First League Sport Sports 19 Professional Footballer Season 2018 Jersey GAME 18 Database DFL Men Bundesliga Ball Sports 1.Liga league match FOOTBALL footballer club shirt Club Dress club PROFESSI
goaljubel to Ishak BELFODIL (1899 Hoffenheim, left), after goal to 0-4 with Adam SZALAI (1899 Hoffenheim) and Florian GRILLITSCH (1899 Hoffenheim). jubilation, joy, enthusiasm, action. Soccer 1. Bundesliga, 28 matchday, matchday28, FC Augsburg (A) -TSG 1899 Hoffenheim 0-4, at 07.04.2019 in Augsburg / Germany, WWK AREN A. | usage worldwide
Szalai Ádám, a magyar válogatott és a Hoffenheim csatára az 56. percben lépett pályára a Bundesliga 30. fordulójának szombati zárómeccsén. Ekkor csapata 2-0-ra vezetett a Schalke otthonában, de a hazai együttes büntetőből szépített. Azonban még mielőtt elkezdtek volna bízni az egyenlítésben, jött Szalai, aki a 65. percben visszaállította a kétgólos különbséget egy remek fejessel. Ez volt az 50. találata a Bundesligában.

Ezek után teljesen összeomlott a Schalke, a Hoffenheim pedig további két gólt szerzett, míg a legvégén csak egy újabb becsületgólra futotta a hazaiaktól, így a vége 2-5. Szalai Ádám csapata ezzel a 6. helyen áll a tabellán, míg a Schalke a 15., még éppen bennmaradó.