Nikolics megállíthatatlan, most duplázott

Houston Dynamo v Chicago Fire GettyImageRank2 SPORT Soccer Major League Soccer
BRIGEVIEW, IL - MAY 20: Nemanja Nikolic #23 of the Chicago Fire (R) celebrates his goal with teammate Diego Campos #17 against the Houston Dynamo at Toyota Park on May 20, 2018 in Bridgeview, Illinois. The Dynamo defeated the Fire 3-2. Jonathan Daniel/Getty Images/AFP
Továbbra is kirobbanó formában játszik az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban szereplő Chicago Fire magyar válogatott támadója. Nikolics Nemanja sorozatban negyedik meccsén szerzett gólt az MLS-ben, most ráadásul duplázott a keleti főcsoport éllovasa, a Philadelphia Union ellen.

Először a 38. percben talált be, a lengyel Przemyslaw Frankowski beadását lőtte a kapuba, majd a szünet előtt magabiztosan küldött be egy büntetőt a jobb alsó sarokba. A chicagóiak így 2-0-ra győztek Nikolics duplájával, annak ellenére, hogy az első félidő végétől emberhátrányban játszottak.

A magyar válogatott tehát sorozatban négy meccsen öt gólt szerzett, jó sorozatának köszönhetően a Chicago Fire már három meccset megnyert idén.