23 perc alatt adott három gólpasszt a válogatottban a Man City sztárja - videó

775387309 fbl Horizontal
Belgium's midfielder Kevin De Bruyne celebrates scoring their fourth goal during the Euro 2020 football qualification match between Scotland and Belgium at Hampden Park, Glasgow on September 9, 2019. (Photo by ANDY BUCHANAN / AFP)
A belga válogatott finoman fogalmazva is magabiztosan vezeti Európa-bajnoki selejtezőcsoportját, hatból hat meccset nyert, ezúttal Skóciát verte nagyon magabiztosan.

A Skócia-Belgium (0-4) meccs hőse egyértelműen a Manchester City játékosa, Kevin De Bruyne volt, aki a 9. perctől kezdve, 23 perc alatt szerzett mesterhármast gólpasszokból.

Először Romelu Lukakut hozta kihagyhatatlan helyzetbe, majd egy beadását követően Vermaelen szerzett gólt, majd egy szögletet ívelt középre tökéletesen, ami után Alderweireld szerzett gólt.

De Bruyne a meccs hajrájában maga is betalált, így nyertek 4-0-ra a belgák, akik eddig hatból hattal állnak a selejtezőcsoportjuk élén.