Messi nélkül 0-2-ről harcolt ki döntetlent Argentína Németország ellen

Germany - Argentina Sports soccer International matches National team Goal scorer Jubilation
09 October 2019, North Rhine-Westphalia, Dortmund: Soccer: International matches, Germany - Argentina in Signal Iduna Park: Serge Gnabry (3rd from left) from Germany cheers with his teammates after scoring the first goal for his team. Photo: Federico Gambarini/dpa
Dortmundban barátságos mérkőzésen játszott egymással a német és a három hónapra eltiltott Messi nélkül felálló argentin labdarúgó-válogatott. Bár a németek 2-0-ra is vezettek, a vége 2-2 lett, azaz barátságos meccsen barátságos döntetlen született.

Nagy iramban indult a meccs. A 15. percben ezzel a Gnabry-góllal szerezte meg a vezetést a német válogatott.

A 22. percben már két góllal vezetett a német válogatott. Havertz ziccere ellen nem volt esélye a dél-amerikai válogatottnak.

A 31. percben majdnem jött a harmadik német gól, de Halstenberg szabadrúgása a kapufán csattant.

A 66. percben az argentin válogatott is jelezte, hogy pályán van, Alario szépített.

Aztán eljött a 85. perc és Ocampos egyenlített. Nagyon mélyről állt fel a dél-amerikai csapat.

Németország-Argentína 2-2 (2-0)

A magyar labdarúgó-válogatott vasárnapi Európa-bajnoki selejtezős ellenfele, Azerbajdzsán 3-2-re megnyerte szerdai felkészülési találkozóját Bahrein vendégeként. A magyar-azeri találkozót vasárnap 18 órától mintegy 15 ezer gyermek előtt játsszák a Groupama Arénában.
Bahrein-Azerbajdzsán 2-3 (1-1)