Messit másolta a korábbi újpesti focista - videó

Levante v Villarreal - La Liga Santander FBL liga Spain march EVENT SPORT MATCH soccer match Levante valencia people Villarreal La Liga, Enis Bardhi
Levante's defender Enis Bardhi during spanish La Liga match between Levante UD vs Villarreal CF at Ciutat de Valencia Stadium on March 10, 2019. (Photo by Jose Miguel Fernandez/NurPhoto) (Photo by Jose Miguel Fernandez/NurPhoto)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (LA Liga) hétközi, 11. fordulójában a Levante többek között az újpesti Enis Bardhi gyönyörű góljával nyert a Real Sociedad vendégeként, a Valencia és a Sevilla viszont nem bírt egymással.

A Levante fantasztikus első félidőt produkált a Real Sociedad vendégeként, kétgólos előnyre tett szert. Az első találat pedig a korábbi újpesti focista,

Enis Bardhi nevéhez fűződik, aki Lionel Messit másolva, gyönyörűen emelte át a kapust.

A hazai együttes a második játékrész elején még szépíteni tudott Willian José révén, azonban az egyenlítés már nem jött össze, így a Levante három ponttal távozott.

Sokáig úgy tűnt, hogy a Valencia-Sevilla találkozón is a vendégek szerzik meg a három pontot, de a 81. percben Ruben Sobrino fejjel egyenlíteni tudott, így 1-1 lett a végeredmény. A Valencia ennek ellenére sorozatban a harmadik meccsén maradt nyeretlen, és csak a 11. helyen áll.

A Fradi Európa-liga ellenfele, az Espanyol 3-0-ra kapott ki az Athletic Bilbao vendégeként, a találkozón Iker Muniain duplázni tudott.