Ibrahimovic kezdett, a 93. percben szerzett győztes gólt az AC Milan

fbl Horizontal
AC Milan's Croatian forward Ante Rebic (Front L), AC Milan's Portuguese forward Rafael Leao (Top L) and teammates celebrate after Rebic scored a last second winnin goal during the Italian Serie A football match AC Milan vs Udinese on January 19, 2020 at the San Siro stadium in Milan. (Photo by Marco Bertorello / AFP)
Az AC Milan saját közönsége előtt 3-2-re legyőzte az Udinese csapatát az olasz labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

A 38 éves Zlatan Ibrahimovic kezdőként kapott szerepet, ennek ellenére az Udinese szerzett vezetést a 6. percben.

A második félidőben Ante Rebic egyenlített, majd Theo Hernandez a vezetést is megszerezte. A 85. percben egyenlített az Udinese, de a Milannak még maradt válasza, a 93. percben Rebic döntötte el a meccs sorsát.

Ante Rebic egyébként 2015 után szerzett újra gólt a Serie A-ban. a Milan a győzelmével a nyolcadik helyén áll.

AC Milan-Udniese 3-2 (Rebic 48., 90+3., Hernandez 72. ill. Stryger Larsen 6., Lasagna 85.)