Hónapokra kidőlt a Roma válogatott játékosa sérülés miatt

AS Roma v Juventus FC- Serie A Soccer Serie A Juve Juventus GYPSY AS Roma Juventus FC Rome FOOTBALL Italian Serie A
Blaise Matuidi of Juventus and Amadou Diawara of AS Roma fight for the ball during the Serie A match between Roma and Juventus at Stadio Olimpico, Rome, Italy on 12 January 2020. (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto)
Szerdán este a Juventus az AS Roma csapatát 3-1-re verte az Olasz Kupa negyeddöntőjében hazai pályán. A vereséggel a vendégek elbúcsúztak a sorozattól, és még Amadou Diawara is lesérült a második félidőben.

A Juventus-Roma mérkőzés 76. percében kellett lecserélni a vendégek középpályását. Az orvosi vizsgálatokat követően kiderült, hogy Amadou Diawara szalagsérülést szenvedett. A várakozások szerint a 22 éves labdarúgó felépülése 2-3 hónapot is igénybe vehet, jó esetben a bajnokság hajrájára állhat újra csatasorba a játékos a „Farkasoknál".