Ibrahimovic gólját elvették, Donnarumma megsérült

Ac Milan v Udinese  - Serie A SPORT soccer soccer match TEAM FOOTBALL serie a SOCCER PLAYER san siro stadium two people three quarter lenght
Zlatan Ibrahimovic érkezésével a Milan megindult felfelé
A Serie A 25. fordulójában az AC Milan 1-1-es döntetlent játszott a Fiorentina otthonában.

A milánóiak kapusát, Gianluigi Donnarummát az első félidőben ápolni kellett, a másodikban le is kellett cserélni, így bemutatkozhatott a csapatban Asmir Begovic, aki januárban igazolt a Milanhoz.

Zlatan Ibrahimovic még az első félidőben szerzett egy szép gólt, de a labdaszerzésnél a kezére pattant a labda, ezért a videobíró elvette a találatot.

A második félidőben megszerezte a vezetést a Milan, a hazai védők készítették le a labdát Ante Rebicnek, ő pedig nem hibázott. Később megfogyatkozott a firenzei csapat, Henrique Dalbertet küldték le piros lappal videózás után.

A 85. percben újra a videobíró volt szerepben, büntetőt ítélt a Fiorentinának, amit Erick Pulgar be is lőtt, így 1-1 lett a vége.

Fiorentina-AC Milan 1-1 (0-0)