Két éve a Chelsea lőtte az FA-kupa sorozat egyik legszebb gólját - videó

Chelsea
Chelsea's French striker Olivier Giroud (C), Chelsea's French midfielder N'Golo Kante (L) and Chelsea's French midfielder Tiemoue Bakayoko (R) pose with the trophy as Chelsea's players celebrate their win on the pitch after the English FA Cup final football match between Chelsea and Manchester United at Wembley stadium in London on May 19, 2018. - Chelsea beat Manchester United 1-0 to lift the FA Cup thanks to Eden Hazard's penalty at Wembley on Saturday to salvage a disappointing season. (Photo by Ian KINGTON / AFP) / NOT FOR MARKETING OR ADVERTISING USE / RESTRICTED TO EDITORIAL USE
Napra pontosan két éve, 2018. április 22-én a labdarúgás őshazájának leghíresebb stadionjában, a Wembley-ben a Chelsea a Southampton ellen lépett pályára az FA-kupa elődöntőjében. A mérkőzés első 45 perce nem hozott gólt, azonban a második félidő első másodperceiben egy nem akármilyen passz és egy fantasztikus cselsorozat végén Olivier Giroud megszerezte a vezetést a londoni csapatnak. A Chelsea 2-0-ra nyert a meccsen, a döntőben pedig 1-0-ra verte a Manchester United együttesét és elhódította a kupát.