Beckham és a többiek: nézze meg minden idők legnagyobb szabadrúgásgóljait! - videók

WORLD CUP QUALIFING ENGLAND GREECE Horizontal MATCH FOOTBALL JOY
England's David Beckham (C) celebrates with Gary Neville (L) and Martin Keown (R) after scoring an injury-time equaliser against Greece during the World Cup qualifying match at Old Trafford in Manchester 06 October 2001. Beckham ensured England qualified for the World Cup finals with his late goal which salvaged a 2-2 draw to put England top of their group. AFP PHOTO: Gerald PENNY (Photo by GERALD PENNY / AFP)
A labdarúgásban örök vitatéma, hogy ki volt minden idők legjobb játékosa, legjobb kapusa vagy a legjobb edzője. Ezenfelül az is gyakran szóba kerül, hogy ki a legjobb cselező, kinek a legnagyobb a játékintelligenciája, vagy adott esetben a rúgótechnikája. Utóbbin felbuzdulva összeállítottunk egy szubjektív listát, amelyen 10 rendkívül híres szabadrúgásgól szerepel, köztük olyanok, mint Roberto Carlos franciáknak lőtt kiflije, vagy David Beckham utolsóperces gólja a görögök ellen, ami vb-szereplést ért az angoloknak.

David Beckham 93. percben lőtt gólja a görögök elleni 2001-es vb-selejtezőn, ami világbajnoki szereplést ért az angoloknak.

Roberto Carlos elképesztő gólja a franciák elleni meccsen az 1997-es Konföderációs-kupán.

A brazil Branco hollandok elleni győztes gólja az 1994-es világbajnokság negyeddöntőjében.

Robin van Persie gólja a Fulham-Arsenal mérkőzésen 2006 novemberében.

Ronaldinho angolok elleni gólja a 2002-es világbajnokság negyeddöntőjében, amiről a mai napig nem tudni biztosan, hogy így akarta, vagy csak egy lecsúszott beadás volt.

Thierry Henry gyorsan elvégzett szabadrúgása a 2004 decemberében rendezett Arsenal-Chelsea mérkőzésen.

A brazil Juninho Pernambucano bombagólja a Bayern München elleni BL-csoportmeccsen 2003 novemberében.

Rivaldo 92. percben lőtt győztes gólja a Fenerbahce elleni 2001 októberében játszott BL-meccsen.

Lionel Messi szabadrúgásgólja a Liverpool elleni Bajnokok Ligája elődöntőben, 2019 májusában.

Cristiano Ronaldo Portsmouth ellen lőtt gólja 2008 januárjában.