Társoldalunk:

Francia ellenfele lesz a Fehérvárnak a következő körben

2020.09.17. 23:01

A francia Reims lesz a Fehérvár FC ellenfele a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, miután a francia csapat csütörtökön 1-0-ra nyert a svájci Servette otthonában.

A jövő csütörtöki összecsapást a magyar bajnoki ezüstérmes otthonában rendezik.

Európa-liga-selejtező, 2. forduló:
Viking (norvég)-Aberdeen (skót) 0-2 (0-1)
Linfield (északír)-Floriana (máltai) 0-1 (0-1)
NK Osijek (horvát)-FC Basel (svájci) 1-2 (0-2)
Servette (svájci)-Reims (francia) 0-1 (0-1)

Hibernians (máltai)-FEHÉRVÁR FC 0-1 (0-0)
Sfantul Gheorge (moldáv)-Partizan Beograd (szerb) 0-1 (0-0, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után
Arisz Szaloniki (görög)-Kolos Kovalivka (ukrán) 1-2 (0-0)
Borac Banja Luka (bosnyák)-Rio Ave (portugál) 0-2 (0-0)
Kukesi (albán)-VfL Wolfsburg (német) 0-4 (0-2)
Piast Gliwice (lengyel)-Hartberg (osztrák) 3-2 (1-1)
Shamrock Rovers (ír)-AC Milan (olasz) 0-2 (0-1)
Sileks (északmacedón)-Drita (koszovói) 0-2 (0-0)
Standard Liege (belga)-Bala Town (walesi) 2-0 (2-0)
NS Mura (szlovén)-Aarhus (dán) 3-0 (1-0)
Flora (észt)-KR Reykjavík (izlandi) 2-1 (2-0)
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Zrinjski Mostar (bosnyák) 2-3 (1-0, 2-2, 2-3), hosszabbítás után
Connah's Quay Nomads (walesi)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 0-1 (0-0)
CSZKA Szófia (bolgár)-BATE Boriszov (fehérorosz) 2-0 (1-0)
Djurgardens IF (svéd)-Europa FC (gibraltári) 2-1 (1-0)
Laci (albán) - Hapoel Beer-Seva (izraeli) 1-2 (0-0)
Lokomotiv Tbiliszi (georgiai)-Dinamo Moszkva (orosz) 2-1 (0-0)
Makkabi Haifa (izraeli)-Kairat Almati (kazah) 2-1 (1-1)
OFI Kréta (görög)-Apollon Limasszol FC (ciprusi) 0-1 (0-0)
Inter Club d'Escaldes (andorrai)-Dundalk (ír) 0-1 (0-1)
Kuopio PS (finn)-Slovan Bratislava (szlovák) 1-1 (0-0, 0-0, 0-0) - 11-esekkel: 4-3
Botosani (román)-Shkendija (északmacedón) 0-1 (0-1)
Bodö/Glimt (norvég)-Zalgiris (litván) 3-1 (2-1)
IFK Göteborg (svéd)-FC Köbenhavn (dán) 1-2 (0-0)
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)-Tottenham Hotspur (angol) 1-2 (0-0)
Neftci Baku (azeri)-Galatasaray (török) 1-3 (0-1)
Riteriai (litván)-Slovan Liberec (cseh) 1-5 (0-2)
Ararat-Armenia (örmény)-Fola Esch (luxemburgi) 4-3 (1-1, 3-3, 3-3) - hosszabbítás után
Lincoln Red Imps (gibraltári)-Glasgow Rangers (skót) 0-5 (0-2)
Renova (északmacedón)-Hajduk Split (horvát) 0-1 (0-1)
FC Asztana (kazah)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 0-1 (0-1)
Teuta (albán)-Granada (spanyol) 0-4 (0-3)
Kaisar (kazah)-APOEL (ciprusi) 1-4 (1-2)
Ventspils (lett)-Rosenborg (norvég) 1-5 (1-3)

A Riga FC (lett)-Tre Fiori (San Marinó-i) összecsapás félbeszakadt és elhalasztották.