Társoldalunk:

Kezdődik az olasz bajnokság, kupameccset játszik a Ferencváros

2020.09.19. 09:57

Magyarországon kupameccset játszik a Ferencváros, de lesz a tévében angol, olasz, spanyol és német bajnoki meccs is.

M4 Sport
13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Ráckeve VAFC-Ferencvárosi TC
15.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Balassagyarmat VSE-Diósgyőri VTK
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Pápai Perutz FC-WKW ETO FC Győr

M4 Sport+
14.05: Futsal, NB I, MVFC Berettyóújfalu-Dunaferr
16.15: Vízilabda, férfi NB I, BHSE-UVSE
17.30: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Kisvárda Master Good SE

Sport 1
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica
21.00: Darts, World Series, Salzburg

Sport 2
9.30 és 17.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Freiburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

Eurosport 1
10.20: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés
14.15: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny

Eurosport 2
12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
16.00: Országúti kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-West Bromwich Albion
18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace
20.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Torino
20.40: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Girondins Bordeaux
19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

Spíler 1
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Fulham

Spíler 2
15.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Eibar
20.45: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia

Arena 4
9.00: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, időmérő
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Altach
19.00: Labdarúgás, Championship, Swansea City-Birmingham City
21.30: Amerikaifutball, NCAA, Louisville-Miami