A Ferencváros a Bajnokok Ligája playoffkörének első mérkőzésén egy fordulatos találkozón 3-3-as döntetlent ért el a norvég Molde otthonában.

„Az első félidőben viszonylag jól játszottunk, tudtuk tartani a labdát és meg tudtuk játszani az embereket a védelmi vonaluk mögött. A második félidőben ez nem sikerült, 2-0 után azt gondoltam, hogy ez megnyugtatja majd a csapatot, de ezután egy hatalmas káosz alakult ki a pályán.

Nagyon jól használták a jobb oldalukat, és ott vezették a támadásokat a mi bal oldalunkra. Nem tudtunk ezzel mit kezdeni, pedig megbeszéltük, hogyan kell ellene védekezni. Jöttek a beadások és a szögletek, és sajnos meg tudták fordítani a mérkőzést.

De annak mindenképpen

örülnünk kell, hogy tudtunk egyenlíteni és egy olyan eredménnyel tudunk visszavágót játszani, ami alapján a kezünkben van a sorsunk. Ha azt a játékot tudjuk nyújtani, amire képesek vagyunk, akkor, meglehet a továbbjutás.

– mondta a lefújást követően a Ferencváros kapusa.