Premier League - Döntetlennel zárult az eddig pont nélküliek mérkőzése

fbl Horizontal
Sheffield United's English striker Billy Sharp scores their first goal from the penalty spot during the English Premier League football match between Sheffield United and Fulham at Bramall Lane in Sheffield, northern England on October 18, 2020. - The game finished 1-1. (Photo by Gareth Copley / POOL / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /
Egy-egy gól esett, így döntetlennel ért véget a Sheffield United és a Fulham mérkőzése az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában.

A vasárnap déli találkozón a vendégek szereztek vezetést a második félidő közepén, a hazaiak pedig a hajrában büntetőből egyenlítettek.

A Fulham az 57. percben, még 0-0-s állásnál tizenegyest hibázott.

A két együttes az első négy fordulóban vereséget szenvedett, azaz pont nélkül állt a tabella alján.

A Brighton úgy ért el 1-1-es döntetlent a Crystal Palace vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján, hogy az egyenlítő találatot a kilencvenedik percben szerezte.

Premier League, 5. forduló: Sheffield United-Fulham 1-1 (0-0), Crystal Palace-Brighton 1-1 (1-0)