Premier League - Döntetlennel zárult az eddig pont nélküliek mérkőzése

2020.10.18. 15:15

Egy-egy gól esett, így döntetlennel ért véget a Sheffield United és a Fulham mérkőzése az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában.

A vasárnap déli találkozón a vendégek szereztek vezetést a második félidő közepén, a hazaiak pedig a hajrában büntetőből egyenlítettek. A Fulham az 57. percben, még 0-0-s állásnál tizenegyest hibázott.A két együttes az első négy fordulóban vereséget szenvedett, azaz pont nélkül állt a tabella alján.

A Brighton úgy ért el 1-1-es döntetlent a Crystal Palace vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján, hogy az egyenlítő találatot a kilencvenedik percben szerezte.

Premier League, 5. forduló: Sheffield United-Fulham 1-1 (0-0), Crystal Palace-Brighton 1-1 (1-0)