Csalással vádolta a bírót a Paks edzője a vereség után - videó

Kisvárda, 2020. november 20. Dombó Dávid (k) a kisvárdai kapus a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában játszott Kisvárda Master Good - Paksi FC mérkőzésen a kisvárdai Várkert Stadionban 2020. november 20-án. A Kisvárda 3-1-re legyőzte a vendég Paksot. MTI/Czeglédi Zsolt
Péntek este az OTP Bank Liga 11. fordulójának nyitómeccsén a bajnoki tabella harmadik helyezettje fogadta a másodikat. A rangadót a Kisvárda nyerte 3-1-re a Paks ellen, így a két csapat helyet is cserélt a tabellán, a hazai klub a Ferencváros mögött már a második a bajnokságban, míg a Paks hat mérkőzés után szenvedett újra vereséget az NB I-ben és jelenleg a harmadik.

A lefújást követően a paksiak vezetőedzője, Bognár György elég komoly vádakkal illette a bírót: „Azért nem tudok mérges lenni, ha egy játékvezető nem ad meg egy büntetőt, mert ez benne van a játékban. Az viszont nincs benne, hogy annak a csapatnak segít, amely húzza az időt. Mi hiába próbálunk iramot menni,

ha a hazai csapat legalább 20-25 percet elcsalt a meccsből, a játékvezető pedig sokat segített nekik ebben."