Szoboszlai Dominik az Osztrák Kupában is gólt szerzett - videó

CL - 19/20 - RB Salzburg vs. KRC Genk League match Red Bull Foetball 19 spo Jersey Season 2019 DRESS KRC Genk Sports Club CL SPORT UEFA 2020 matchday Competition FOOTBALL Football match Austria RB Salzburg Sportsman SP Soccer Fuvuball Club jersey MATCH CH
Salzburg, Austria September 17, 2019: CL - 19/20 - RB Salzburg Vs. KRC Genk Dominik Szoboszlai (FC Salzburg) cheered for goal 5: 1 with Takumi Minamino (FC Salzburg), Dominik Szoboszlai (FC Salzburg), Zlatko Junuzovic (FC Salzburg) and Andreas Ulmer (FC Salzburg), jubilation / joy / Emotion / goaljubel / goalkeeper / goalkeeper / | usage worldwide
A Red Bull Salzburg 6-2-re legyőzte a Rapid Wien csapatát a labdarúgó Osztrák Kupa nyolcaddöntőjében. A hazaiak első gólját Szoboszlai Dominik szerezte.

Már a mérkőzés első negyedében három gólt szerzett a Salzburg, az elsőt a kezdőcsapatban ismét helyet kapó Szoboszlai Dominik rúgta. A magyar válogatott 20 éves játékosa a 16. percben Mergim Berisha kiugratását követően pörgette be az ellenfél kapusa felett a labdát a hálóba.

A bécsiek ugyan az első félidő ráadásában szépíteni tudtak, a találkozót 6-2-re a hazaiak nyerték két 3-1-es félidőt bemutatva. Az Osztrák Kupa következő fordulóját 2021. február 5. és 7. között rendezik meg.

Szoboszlai már 11 gólos a 2020-21-es szezonban, amiből kilencet az osztrák együttes, kettőt pedig a magyar válogatott színeiben szerzett.