Újra gólt szerzett a Bundesligában Sallai Roland - videó

Soccer 1. Bundesliga / FC Schalke 04 - SC Freiburg 0: 2. first league sport sports jersey Schalke professional footballer Freiburg GAME database DFL Breisgauer cheering 21.20 men 2020.1 league 2021 cheer League game FOOTBALL jubilation football player clu
goalschuetze Roland SALLAI (FR) cheers after his goal to 0: 2, Soccer 1st Bundesliga, 12th matchday, FC Schalke 04 (GE) - SC Freiburg (FR) 0: 2, on December 16, 2020 in Gelsenkirchen / Germany. DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND / OR QUASI-VIDEO.EDITORIAL USE ONLY. NO SECONDARY (RE-) SALE WITHIN 48h AFTER KICK-OFF. For journalistic purposes only! National and International News Agencies OUT NO RESALE! ¬ | usage worldwide
A Bundesliga 15. fordulójában a Freiburg 5-0-ra nyert a Köln ellen. A hazai csapat harmadik gólját a magyar válogatott Sallai Roland szerezte.

Sallai ebben az idényben már a negyedik gólját lőtte és van már négy gólpassza is. A magyar játékost a gólja után nem sokkal le is cserélte a csapat edzője, Christian Streich.

Sallai gólja:

Közben egy év elteltével újra bajnoki meccset nyert a Schalke, amely 4-0-ra nyert a Hoffenheim ellen.

A Schalke 30 meccs és 359 nap után nyert újra meccset a német bajnokságban. Matthew Hoppe mesterhármat szerzett a csapatban.

A Schalke így nem állította be a Tasmania Berlin 31 mérkőzéses nyeretlenségi sorozatát, amelyet a jelenleg ötödosztályú csapat az 1965/66-os élvonalbeli szezonban ért el.

A Schalke ezt megelőzően 2020. január 17-én nyert meccset a Bundesligában a Mönchengladbach ellen. A gelsenkircheni csapat így meg is előzte a tabellán a Szalai Ádámot is foglalkoztató Mainz csapatát, amely hazai pályán kapott ki 2-0-ra a Frankfurttól.

Jó hír viszont, hogy Szalai újra lehetőséget kapott a csapatban, a 85. percben állhatott be csereként.