A Piast Gliwice Vida Kristopher 94. percben szerzett góljával 4-3-ra nyert a Wisla Kraków otthonában a lengyel labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A klub honlapjának beszámolója szerint a házigazda krakkóiak a huszadik percben 3-0-ra vezettek, ám a szünetben már 3-2 volt az állás. A második félidőben további két gólt szereztek a vendégek, a győztes találat a 61. percben pályára lépett Vida jóvoltából esett a végjátékban.

A 25 éves csatár tavaly február végén igazolt Dunaszerdahelyről a Piast Gliwicéhez, amelynek színeiben ez volt az első gólja az élvonalban. Eddig csak - egy alkalommal - a Lengyel Kupában volt eredményes. Vida együttese a 16 csapatos bajnokság 11. helyén áll.