Fordulatos meccset játszott egymással az NB I-ben a forduló előtt második helyen álló Puskás Akadémia és a Paks. A hazai csapat az első félidőben két perc alatt két gól szerzett, a Paks a második félidőben egyenlített. A végszó azonban a Puskás Akadémiáé volt, amely ezzel a győzelemmel maradt a második a tabellán.

Nagy lendülettel kezdte a meccset a Paks, de minden helyzetét kihagyta. Nem úgy a Puskás Akadémia, amely a 22. és a 24. percben két gólt is rúgott. A 22. percben Urblík passza találta meg Knezevicet, de Knezevic nem lőtt, hanem továbbadta a labdát a középen feltűnő Mancénak. Mance könnyen szerzett gólt és ezzel vezetett a Puskás Akadémia.

Cserék

A 24. percben már 2-0 volt a hazaiaknak. Kiss Tamás 14 méterről lőtt, a labda a jobb kapufáról pattant be a Paks kapujába.

Úgy tűnt, hogy a Puskás Akadémia minden különösebb nehézség nélkül nyeri meg ezt a találkozót, a két gól állcsúcson vágta a Paksot. A 35. percben már 3-0 is lehetett volna az állás, de Mance kihagyta a nagy helyzetet.

Semmi nem utalt tehát arra, hogy a Paks feláll a padlóról, de mégis ezt történt. A 68. percben Böde Dániel a bal oldalról 10 méterről óriási gólt lőtt. 2-1.

A 74. percben megint Böde volt a főszereplő, akit Nagy Zsolt felrúgott a tizenhatoson belül. 11-es! A büntetőt Hahn János lőtt be, és 2-2 lett az állás.

Ám volt még fordulat a meccsben. A 80. percben jó szögből jutott szabadrúgáshoz a Puskás Akadémia. A beívelés után Spandler középre továbbított, ott érkezett Plsek, aki megszerezte a Felcsút győztes gólját.

A Puskás Akadémia ezzel a győzelmével - bármit is játszik ebben a fordulóban a MOL Fehérvár - a második helyen marad a tabellán.