97. percben lőtt góllal mentett pontot a francia bajnok a nyitó fordulóban

fbl Horizontal
Lille's Turkish forward Burak Yilmaz celebrates after scoring his team's third goal during the French L1 football match between FC Metz and Lille OSC at Stade Saint-Symphorien in Longeville-les-Metz, northern France, on August 8, 2021. (Photo by JEAN-CHRISTOPHE VERHAEGEN / AFP)
Burak Yilmaz 97. percben lőtt góljával mentett pontot a címvédő Lille a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójában.

A bajnok Lille ugyan az első félidő közepén vezetést szerzett, szünetre azonban már hátrányban vonult, a második félidő elején pedig már 3-1-re vezetett a Metz, amelyikből a harmadik gól után négy perccel a játékvezető kiállította Boubaka Kouyatét. Az 59. percben a VAR még elvett egy gólt a Lille-től les miatt, a 81. percben azonban előbb Ikone talált be, majd a 97. percben a török Burak Yilmaz jóformán az alapvonalról lőtt gólt, ezzel lett 3-3.