Kikapott a Diósgyőr az NB II hétfő esti meccsén

Kondás Elemér, a Debrecen vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulójában játszott DVSC-TEVA - Ferencváros mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2015. augusztus 22-én.
Kondás Elemér csapata továbbra is tartja a lépést az MTK-val
A Szolnok otthonában 2-0-s vereséget szenvedett a Diósgyőr, amely már három meccse nem tudott nyerni a másodosztályban.

Esős meccsen fogadta a Szolnok a DVTK csapatát az NB II ötödik fordulójának utolsó, hétfő esti meccsén.

A Diósgyőr két győzelem és két döntetlen után először kapott ki az NB II-ben, a Szolnok szintén két győzelemmel és két döntetlennel várta ezt a meccset.

Az első félidő 40. percében Sipos Zoltán szerzett vezetést a Szolnoknak, majd az 54. percben Tisza Kálmán döntötte el a három pont sorsát.

A házigazda ezzel a sikerrel feljött a tabellán a második helyre, ami feljutást érne, míg Kondás Elemér csapata, a DVTK a kilencedik helyen áll.

Az élcsoport: 1. Nyíregyháza 11 pont (12-6), 2. Szolnoki MÁV FC 11 (10-5), 3. Kecskemét 10