Sorozatban negyedik bajnokiján sem kapott gólt a La Liga egyik legjobb kapusa

2021.09.19. 18:22

A Sevilla 0-0-s döntetlent játszott a Real Soiedad otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.

A baszkok kapujában Alex Remiro sorozatban negyedik bajnokiján nem kapott gólt. A 26 éves kapus és csapata, a Real Sociedad számára nem kezdődött jól a szezon, a Barcelona 4-2-re legyőzte őket.

Alex Remiro ötből négyszer megúszta eddig kapott gól nélkül a La LigábanForrás: AFP/Ander Gillenea

A San Sebastián-i együttes ezután remek szériában kezdett bele, a Rayo Vallecanót, a Levantét és a Cádizt is úgy verte meg, hogy nem kapott gólt, majd ezúttal a Sevilla sem tudta bevenni Remiro kapuját.

Azonban mivel a Sociedad sem tudott betalálni, ezért a mérkőzés 0-0-s döntetlennel zárult. Szintén nem született gól a Mallorca és a Villarreal összecsapásán sem. A vendégek eddig mind a négy találkozójukon (egy elmaradt) egy pontot szereztek.

La Liga, 5. forduló:
Mallorca-Villarreal 0-0
Real Sociedad-Sevilla 0-0
később:
Betis-Espanyol 18.30
Valencia-Real Madrid 21.00
szombaton játszották:
Alavés-Osasuna 0-2 (0-2)
Elche-Levante 1-1 (1-0)
Atlético Madrid-Athletic Bilbao 0-0
Rayo Vallecano-Getafe 3-0 (1-0)
hétfőn játsszák:
FC Barcelona-Granada 21.00
pénteken játszották:
Celta Vigo-Cádiz 1-2 (0-2)