Berohantak a pályára a dühös focidrukkerek, és szétverték a videobírót - videó

fbl Horizontal
Fans of Gremio invade the pitch at the end of the Brasileirao football match against Palmeiras at the Arena do Gremio stadium in Porto Alegre, Brazil, on October 31, 2021. - Palmeiras won 3-1. (Photo by Raul PEREIRA / AFP)
A brazil labdarúgó-bajnokságban megrendezett Gremio-Palmeiras mérkőzés végén a hazai csapat szurkolói berohantak a pályára és szétverték az oldalvonal mellé kihelyezett videobíró-állomást.

A Gremio csapata 3-1-re kapott ki hazai pályán a Palmeirastól a brazil bajnokságban. A vendégek egyenlító gólja az első félidő hosszabbításában büntetőből esett, amelyet videobírós visszajátszás előzött meg. Még a szünet előtt, a ráadás végén fordított a Palmeiras, amely a mindent eldöntő gólt ráadásul a 94. percben szerezte meg.

Ez már túl sok volt a Gremio feldühödött drukkereinek, akik a lefújást követően berohantak a pályára, és egyszerűen szétverték az oldalvonal mellé kihelyezett videobírós pultot.

A biztonságiak is félve közelítették meg az őrjöngő szurkolókat, akik törtek-zúztak a stadionban.