Hakan Calhanoglu góljával és egy hajrában értékesített büntetőnek köszönhetően nyert az Inter a Venezia otthonában a Serie A 14. fordulójában.
Calhanoglu pályafutása során először szerzett zsinórban három bajnoki meccsen is gólt. Ezúttal a meccs 34. percében volt eredményes.
A Németországban született török játékos szokásához híven a tizenhatoson kívülről volt eredményes. A 2013-14-es szezon kezdete óta 26. alkalommal lőtt gólt távolról, ebben a mutatóban csak Lionel Messi eredményesebb nála.

Az argentin 61 gólt szerzett eddig a tizenhatoson kívülről, Calhanoglu mellett Christian Eriksen áll még 26 találattal.
Az Inter a 96. percben is lőtt egy gólt, Lautaro Martinez tizenegyesből volt eredményes. Az Inter a győzelmével őrzi a harmadik helyét, a velencei csapat a 15. helyen áll.