Hét gólt rúgva nyert a Fradi Európa-liga-ellenfele a Bundesligában - videó

firo: 04.12.2021 Fuvuball, football, 1st Bundesliga, season 2021/2022, Bayer Leverkusen - SpVgg Greuther Fvşrth Fuvuball 1st Bundesliga Bayer Leverkusen - SpVgg Greuther Fvşrth season 2021 Spo 2022 Horizontal FOOTBALL
firo: 04.12.2021 Fuvuball, football, 1st Bundesliga, season 2021/2022, Bayer Leverkusen - SpVgg Greuther Fvşrth goal jubilation vşber to 4: 1 by Patrik Schick (Photo by Jvşrgen Fromme / augenklick/firo Sportphoto / dpa Picture-Alliance via AFP)
A Bayer Leverkusen 7-1-re verte a sereghajtó és továbbra is nyeretlen Greuther Fürthöt a német labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának szombati játéknapján.

A harmadik helyezett hazaiaknál a cseh Patrik Schick négy gólt szerzett, ebből hármat a második félidő közepén hét perc alatt a 69. és a 76. perc között. A Leverkusen így alighanem jó hangulatban érkezik a Ferencváros elleni csütörtöki utolsó Európa-liga-csoportmeccsre.

A Mainz nagyon eredményesen kezdte a Wolfsburg elleni mérkőzését, már a negyedik perc elején 2-0-ra vezetett. Az eredmény a 90. percig nem változott, akkor a hazai együttes öngóllal növelte előnyét. A mainzi együttesbe - amely sikerével megelőzte ellenfelét - Szalai Ádám a 83. percben állt be.