Pacsik és ölelések a kajak-kenu Világkupa zárónapján - Galéria

Fotó: Szabó Gábor - Origo
1/23
Az Európa-bajnok női kajaknégyes ezúttal a harmadik helyet szerezte megFotó: Szabó Gábor - Origo
2/23
Fekete Ádám és Hajdú Jonatán, az aranyérmes párosFotó: Szabó Gábor - Origo
3/23
Lucz Dóra és Medveczky Erika, a női kajaknégyes tagjaiFotó: Szabó Gábor - Origo
4/23
Hüttner Csaba szövetségi kapitány és Schmidt Gábor a Kajak-Kenu szövetség elnökeFotó: Szabó Gábor - Origo
5/23
Az ezüstérmes férfi kajaknégyes tagjai lapátolnak a cél feléFotó: Szabó Gábor - Origo
6/23
Az ezüstérmes férfi kajaknégyesFotó: Szabó Gábor - Origo
7/23
Birkás Balázs és Kuli István pacsiznak a férfi kajaknégyesek döntője utánFotó: Szabó Gábor - Origo
8/23
Mozgi Milán, a bronzérmes férfi kajaknégyes tagjaFotó: Szabó Gábor - Origo
9/23
Az 500 méteren ezüstérmes kenus, Lakatos ZsanettFotó: Szabó Gábor - Origo
10/23
A szegedi Nagy Bianka a magyar csapat legfiatalabb tagjaFotó: Szabó Gábor - Origo
11/23
A Világkupára ellátogató szurkolók csodálatos hangulatot teremtettekFotó: Szabó Gábor - Origo
12/23
Lakatos Zsanett aranyérmet nyert 5000 méteren női kenuban a szegedi VilágkupánFotó: Szabó Gábor - Origo
13/23
A női kajaknégyes mosolygós tagjaiFotó: Szabó Gábor - Origo
14/23
A női kajaknégyes bronzérmes tagjai megérkeztek a célbaFotó: Szabó Gábor - Origo
15/23
Takács Tamara puszija az unokaöccsének, DáriusznakFotó: Szabó Gábor - Origo
16/23
Hajdú Jonatán aranyérmes lett, mégis csalódottan értékeltFotó: Szabó Gábor - Origo
17/23
Kiss Blanka és Lucz Anna lapátolnak a cél feléFotó: Szabó Gábor - Origo
18/23
Lucz Dóra, a K-1 200 méteres döntőnFotó: Szabó Gábor - Origo
19/23
A női kenusok 5000 méteres döntőjében még futniuk is kellett a versenyzőknekFotó: Szabó Gábor - Origo
20/23
21/23
A férfi kenusok 5000 méteres döntőjében nem csak a lapátolásé volt a főszerepFotó: Szabó Gábor - Origo
22/23
Dóczé Ádám, a férfi kenusok 5000 méteres döntőjébenFotó: Szabó Gábor - Origo
23/23
Az aranyérmes Lakatos Zsanett, az ezüstérmes Magda Stanny és a bronzérmes Bragato Giada a női kenusok 5000 méteres döntője utánFotó: Szabó Gábor - Origo