Kozákék korai öröme, a kajaknégyesek óriási boldogsága - a legjobb képek a 2. napról

Pulai Erika a KL1 200 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
2/27
Csipes Tamara a K1 1000 méteres előfutam utánFotó: Csudai Sándor - Origo
3/27
Az olimpiai bajnok Csipes Tamara boldogan szállt ki a hajóbólFotó: Csudai Sándor - Origo
4/27
Csipes Tamara erődemonstrációt tartott K1 1000 méterenFotó: Csudai Sándor - Origo
5/27
Csipes Tamara a K1 1000 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
6/27
Kopasz Bálint magabiztos győzelmet aratott a K1 1000 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
7/27
Kopasz Bálint a K1 1000 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
8/27
Mike Róbert (hátul) a szegedi kajak-kenu vb hőseFotó: Csudai Sándor - Origo
9/27
Mike Róbert és Kiss Balázs a C2 1000 méteres olimpiai versenyszám előfutamábanFotó: Csudai Sándor - Origo
10/27
Nagy Bianka a női C1 200 méteres versenyszámbanFotó: Csudai Sándor - Origo
11/27
Nagy Bianka a második helyen végzett a C1 200 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
12/27
Suba Róbert miután döntőbe jutott a VL2 200 méteres versenyszámbanFotó: Csudai Sándor - Origo
13/27
Bodonyi András negyedik helyen végzett a C1 500 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
14/27
Kozák Danuta és Kárász Anna itt még nem tudta, hogy az a hajó túl könnyű, és ezért kizárják őketFotó: Csudai Sándor - Origo
15/27
Kárász Anna és Kozák Danuta a K2 500 méteres előfutamábanFotó: Csudai Sándor - Origo
16/27
Bogár Gábor és Noé Zsombor pacsija az előfutam megnyerése utánFotó: Csudai Sándor - Origo
17/27
Bogár Gábor és Noé Zsombor a K2 500 méteres előfutambanFotó: Csudai Sándor - Origo
22/27
A férfi kenunégyes bejutott a döntőbe 500 méteres távonFotó: Csudai Sándor - Origo
23/27
Mindenki megérdemelte a pacsit a kajaknégyes futamgyőzelme utánFotó: Csudai Sándor - Origo
24/27
Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső párosa utcahosszal győzött női C2 500 méteren, egyből döntőbe jutottFotó: Csudai Sándor - Origo