Már öt góllal vezetett a Fradi, mégis az ETO maradt veretlen - galéria

1/13
Nagyszerű élőkép fogadta a csapatokat az év utolsó FTC-Győr rangadónForrás Origo - Koncz Márton
Forrás: Origo - Koncz Márton
2/13
Egyetlen üres szék sem volt vasárnap este az Elek Gyula Arénában. Állítjuk, erre a meccsre nem csak a telt házat jelentő 1200 néző lett volna kíváncsi a helyszínen.Forrás: Origo - Koncz Márton
3/13
A mérkőzés előbb két győri, majd négy ferencvárosi góllal indultForrás Origo - Koncz Márton
4/13
A 13. percben visszatért a pályára Szucsánszki Zita, aki immáron kismamaként tehetett sokat csapata sikeréértForrás: Origo - Koncz Márton
5/13
Az FTC edzőjének, Elek Gábornak volt oka az aggodalomra, miután az első félidőben csapata kilenc percen át nem tudott a Győr kapujába találniForrás Origo - Koncz Márton
6/13
A Fradi azonban összeszedte magát, és a második félidő elején ötgólos előnybe került. Ekkor Danyi Gábornak kellett valamit kitalálnia, hogy megállítsa a hazaiakatForrás Origo - Koncz Márton
7/13
Ötgólos győri hátránynál beállt Estelle Nze Minko, aki új lendületet vitt a támadásokbaForrás Origo - Koncz Márton
8/13
Danyinak végül a két beállós játék, valamint kapusának, Kiss Évának a bravúrjai hozták meg a fordulatotForrás: Origo - Koncz Márton
9/13
Kiválóan küzdött a decemberben a holland válogatottal világbajnoki címet ünneplő Danick Snelder és a teljes hazai csapatForrás: Origo - Koncz Márton
10/13
Stine Oftedalra nem volt ellenszer, hat góljával és számos gólpasszával a legjobb győri volt ezen a mérkőzésen isForrás: Origo - Koncz Márton
11/13
Az utolsó másodpercekben Lukács Viktória az egyenlítésért lőhetett kapura, azonban Kiss Éva bravúrral védte válogatott csapattársa lövésétForrás: Origo - Koncz Márton
12/13
A Győr 28-27-re győzött a Népligetben, és tovább őrzi 2017. október 31. óta tartó, 56 mérkőzést számláló bajnoki veretlenségétForrás: Origo - Koncz Márton
13/13
Győzelmével a Győr hatalmas lépést tett az újabb bajnoki címe felé, az FTC viszont nehéz helyzetbe került a 2. helyért folyó csatában. Az élmezőny állása: 1) Győr 22 pont, 2) Siófok 17 pont, 3-5) Érd, FTC, DVSC 16-16 pontForrás: Origo - Koncz Márton