Szegeden a riválisok is kifeküdtek a magyar kenusoktól - képek

Fotó: Csudai Sándor - Origo
1/29
A Hajdu Jonatán, Molnár Csenge vegyespáros ezüstérmet nyert 200 méterenFotó: Csudai Sándor - Origo
7/29
Szépen csillog az ezüst Kiss Blanka és Lucz Anna nyakábanFotó: Csudai Sándor - Origo
8/29
9/29
Kiss Blanka és Lucz Anna állanóan mosolyognakFotó: Csudai Sándor - Origo
10/29
11/29
Kiss Blanka és Lucz Anna rajtja a K-2 200 méteres döntőbenFotó: Csudai Sándor - Origo
12/29
Kiss Blanka és Lucz Anna a K-2 200 méteres futam rajtja utánFotó: Csudai Sándor - Origo
13/29
Kiss Blanka és Lucz Anna a K-2 200 méteres futam utánFotó: Csudai Sándor - Origo
14/29
15/29
Fejes Dániel és Adolf Balázs, a szenzációs kenus párosFotó: Csudai Sándor - Origo
16/29
Adolf Balázs öröme miután a célba értek Fejes DániellelFotó: Csudai Sándor - Origo
17/29
Fejes Dániel és Adolf Balázs ezüstérmesek lettek első nemzetközi versenyükönFotó: Csudai Sándor - Origo
18/29
19/29
A csodálatos kenus páros, Fejes Dániel és Adolf BalázsFotó: Csudai Sándor - Origo
20/29
A kimerült román egység, miután a hajrában kikaptak a magyar párostólFotó: Csudai Sándor - Origo
21/29
Fejes Dániel és Adolf Balázs ünnepelnek az első nemzetközi versenyük utánFotó: Csudai Sándor - Origo
22/29
Dombvári Bence és Noé Zsombor emberfelettit nyújtottFotó: Csudai Sándor - Origo
23/29
Bodonyi Dórán érződött a kihagyásFotó: Csudai Sándor - Origo
24/29
Kisbán Zsófia és Bragato Giada a C-2 500 méteres futam végénFotó: Csudai Sándor - Origo
25/29
A Sólyom Dóra, Katrinecz Rita, Bodonyi Dóra, Csikós Zsóka összetételű női kajaknégyesFotó: Csudai Sándor - Origo
26/29
A Szellák Szabina, Zupkó Vanda, Rendessy Eszter, Szénási Zsófia alkotta női kajakénegyesFotó: Csudai Sándor - Origo
27/29
A Kisbán Zsófia, Bragato Giada kenus párosFotó: Csudai Sándor - Origo
28/29
Opavszky Réka és Gönczöl Laura, óriásit mentek 17 évesenFotó: Csudai Sándor - Origo
29/29
Dombvári Bence és Noé Zsombor a K-2 1000 méteres döntőbenFotó: Csudai Sándor - Origo