Képeken a magyar férfi vízilabda-válogatott fontos győzelme

Ezúttal is nagyszerű volt a hangulat a Margit szigetenFotó: Csudai Sándor - Origo
Elsőként a hazai válogatott szerezte meg a labdátFotó: Csudai Sándor - Origo
5/23
Grúzia először szerepel vizes világbajnokságonFotó: Csudai Sándor - Origo
6/23
A vártnál jóval nehezebb mérkőzésen, sok gólt kapva, de nyert a magyar válogatottFotó: Csudai Sándor - Origo
7/23
A megsérült Vogel Somát a kapuban váltó Lévai Márton a labdávalFotó: Csudai Sándor - Origo
8/23
Mezei Tamás hatalmas góljaFotó: Csudai Sándor - Origo
9/23
Harmadik sikerével csoportelső és negyeddöntős a magyar férfi vízilabda-válogatottFotó: Csudai Sándor - Origo
10/23
Märcz Tamás edző instruálja a csapatotFotó: Csudai Sándor - Origo
11/23
12/23
Sokan szurkoltak a magyar csapatnakFotó: Csudai Sándor - Origo
13/23
A bátran játszó georgiaiak megnehezítették a magyar pólóválogatott dolgátFotó: Csudai Sándor - Origo
14/23
A vb-újonc erősen kezdett, de végül nem volt ok az izgalomraFotó: Csudai Sándor - Origo
18/23
Zalánki Gergő négy góllal vette ki a részét a győzelemből, csak úgy mint Manhercz Krisztián, ezzel ők ketten lettek a meccs legeredményesebb játékosaiFotó: Csudai Sándor - Origo
19/23
A második negyedet Vámos Márton távolról is pontos lövéssel indítottaFotó: Csudai Sándor - Origo
20/23
18-14 lett a végeredmény ezzel győzött a Magyar válogatottFotó: Csudai Sándor - Origo