Már csak nyolc perc van hátra, vezet a Paks a Haladás ellen.

Fotó: Csudai Sándor - Origo
OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés 2017.11.04. szurkolók

116

Még egy Vidi-gól, már ők a listavezetők

Videoton-Mezőkövesd 4-0. A Haladás-Paks 0-0 és a Vasas-Újpest meg 0-1. A DVTK 1-1-re áll a Balmazújvárossal szemben.

101

Priskin a szélről indul

OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés 2017.11.04.

95

Böde akcióban

93

Vége a meccsnek

A Ferencváros nyerte a dobogósok csatáját.

Egy gyors Bőle-sárga

Kinyikkel akadt össze a tizenhatoson belül. műesést látott Andó-Szabó.

Érett és meg is érkezett

A debreceni gól. Ferenczi csukafejese után pattant Jovanovic elé a labda, aki nem teketóriázott, Dibusz kapujába vágta a labdát.

82

Paintsil harcolt ki helyzetet Bödének, aki kétszer is Nagy-kapus lábaiba pöckölte a labdát.

80

Telnek a percek, ami a legjobb a Fradinak, miközben nem alakul ki folyamatos játék.

Vége a félidőnek

15 perc szünet következik.

75

Varga megpróbálta a lövést ballal is, de fölé célzott.

73
Sárga lap: Ádám Bódi
73

Repkednek a lapok

Ezúttal Bódi kapott egyet, Paintsil nyomatékosította a faultot a hatalmas eséssel.

72
Sárga lap: Lovrencsics Gergő
72

Első Fradi-sárga

Lovrencsics Gergő a tulajdonosa

70

Tőzsér küldött kapura egy szabadrúgást, nem okozott gondot Dibusznak.

67

Jovanovic vette célba a jobb felsőt 20 méterről, de kapu fölé szállt a labda.

67

Máshol nem potyognak

Húsz perccel a vége előtt sehol egy gól. A Videoton 3-0-ra vezet a Mezőkövesd ellen, a Haladás-Paks és a Vasas-Újpest meccs 0-0, a DVTK-Balmazújváros meg 1-1.

65
Sárga lap: Dániel Tőzsér
65

Tőzsér is besárgul

A Fradi korábbi játékosa ért későn Gorriaran mellé, már csak a lábát érte el.

64

Ez az eredmény azt jelenti, hogy újra a Ferencváros áll a tabella élén, hiába a Videoton 3-0-s vezetése.

64

Egyenlített a DVTK

Így már 1-1 a DVTK-Balmazújváros meccs állása. A Videoton továbbra már 3-0-ra vezet a Mezőkövesd ellen. Vasas-Újpest 0-0 és Haladás-Paks ugyanacsak 0-0.

63
Csere le: Justin Mengolo
63

Itt az első csere

Mengolo helyére Takács Tamás érkezett.

63

Nagy Sándor szerelte Gorriarant kifutva a kapuból.

62

Debreceni helyzet alakult ki, de az utolsó passzba hiba csúszott, Dibusz tudott menteni.

60
Gól: Tamás Priskin
60

Ha egy üzlet beindul!

Varga szöglete után Spirovski sodorta tovább a labdát, majd Priskin ollózó mozdulattal növelte a Ferencváros előnyét.

58
Gól: Varga Roland
58

Vezet a Fradi!

Pedroso labdaszerzéséből indult az egész. Ő kapta vissza a kényszerítőt Paintsiltól, majd egy gyatra lövés pont Priskin elé került. Az első próbálkozást védte Nagy, majd Böde lövését egy védő blokkolta, ami után Varga Roland elé került a labda, ő pedig már nem hibázott.

56

A szabadrúgás után megint Paintsil került lövőhelyzetbe, de kaput megint nem talált.

55
Sárga lap: János Ferenczi
55

Itt az első sárga

Ferenczi János állította meg minden áron Varga Rolandot, itt a meccs első lapja.

54

Tőzsér érkezett nyújtott lábbal, ami után ugyan a labdát találta el, de veszélyben volt Gorriaran, szabadrúgás a Fradinak.

53

Priskin adott be balról, Ferenczi tudta kicsúsztatni a labdát a büntetőterületről.

51

Jovanovic lódult meg a jobbszélen, sikerült szögletet kiharcolnia, ami után Varga Kevin lőhetett, de a kaput ő sem találta el.

Újabb gólok máshol

Meglepetés: DVTK-Balmazújváros 0-1. Nem meglepetés: Videoton-Mezőkövesd 2-0.

47

Maradt még görögtűz a második félidőre is, elszórakoztatja magát a hazai publikum.

47

Hangulatkép

46

Folytatódjon a mérkőzés

Második próbálkozásra, de sikerült elvégeznie a kezdőrúgást a Debrecennek.

46

Húsz másodpercet tett az első félidőre Andó-Szabó, a szöglet után vége is a félidőnek.

45

Paintsil harcolt ki szabadrúgást az oldalvonal közelében, Varga beadása után Botka fejelt, de egy védőről szögletre pattant a labda.

44

Vezet a Videoton

Lazovic góljával vezet a Videoton a Mezőkövesd ellen, így az élő tabellán már a Videoton az első.

43

Varga Roland húzott befelé baloldalról, távolról lőtt, de kapu fölé szállt a labda

41

Varga Kevin lőtt, de Mengolo zavarta leginkább, Dibusz vette fel a labdát.

40

Hosszú idő után újra a Fradi kapujánál a Debrecen, egy szöglet jön balról, de izgalom nem akad.

37

Varga Roland léphetett ki teljesen üresen, elfektetett egy védőt, de a lövésébe Nagy Sándor lábbal bele tudott érni.

35

Paintsil lőtt egy percen belül kétszer is kapura, de Nagy Sándornak nem akadt dolga ezúttal.

32

Varga szöglete után jól védekeztek a debreceniek.

31

Paintsil beadása után került Gorriaran elé a labda, ballal kínálta meg Nagy Sándort, aki szögletre ütötte a megpattanó labdát.

27

Egyelőre a Debrecen játékában van több ötlet, a Ferencvárosban eddig Varga Roland és Lovrencsics Gergő a legaktívabb.

24

Az első nagyobb helyzet: Priskin lőtt éles szögből Nagy kapusba, majd Gorriaran érkezett a kipattanóra, de lövés közben szabálytalankodott, jöhet a Debrecen.

21

Tőzsér Dániel mentése után jöhetett szöglettel a Ferencváros, de ezúttal sem került veszélybe a vendégek kapuja.

19

Varga Kevin nagyon bátran viszi be a labdát a ferencvárosi védők közé, egyelőre kapura még nem volt veszélyes.

13

Bényei harcolt ki egy szabadrúgást, az ívelés után nem alakult ki veszély.

10

Böde felé szállt a labda, de hiába lendült a balos, a védő szorításában nem találta el a labdát.

7

Bódi Ádám lőtt kapura 18 méterről, de kapu fölé szállt a labda.

6

Varga Roland, majd Böde Dániel is beadásra vállalkozott, előbbit blokkolták, utóbbi a kapu mögött landolt.

6

Mengolo szlalomozott be a Fradi tizenhatosán belülre, de a beadása nem ment emberhez.

4

Varga Roland beadása után sodorta haza kapusának tesstel a labdát Bényei Balázs.

2

Tőzsér szöglete után Lovrencsics szabadította fel a ferencvárosi kaput.

1

Mengolo harcolt ki szabadrúgást a Debrecennek, Tőzsér ívelt a kapu elé, jöhet az első szöglet.

1

A Ferencváros kezdte a mérkőzést

0

Görögtüzek a lelátón

Hatalmas füstfelhő a kapu mögött, de szerencsére nem a pálya felé fúj a szél.

0

Érkeznek a csapatok

"A pokol lassan, de biztosan megérkezett" - hirdeti a Tábor drapériája.

0

Botka Endre új szerepkörben

A Ferencávrosban nem szerepelhet Leandro és Otigba sem, így Botka Endre lesz a Fradi egyik belső védője Blazic mellett, Lovrencsics Gergő pedig újra a védelem jobboldalán szerepel.

0

Remek formában a Debrecen

Herczeg András vezetésével kiváló formába lendült a DVSC, a Ferencvároshoz hasonlóan utóbbi öt bajnokiján veretlen a csapat. A Ferencváros 29 ponttal vezeti a tabellát, a Debrecen 25 ponttal a harmadik helyen áll.

0

Doll nem megy sehova

Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője a héten nyilatkozott, miszerint esze ágában sincs távozni a Fraditól.

0

Telt ház az Üllőin

Üdvözöljük kedves olvasóinkat. Futballünnepre készülnek a Ferencváros szurkolói és az egész csapat, hiszen visszatér a Tábor az Üllői útra, így először lesz telt ház bajnoki meccsen a Groupama Arénában.