Főbb események
21:38

Köszönjük a figyelmüket, jó éjszakát kívánunk!

32

Vége a mérkőzésnek, amelyet 12-6-ra Spanyolország csapata nyert, így hazai pályán egy bronzéremmel végez. A magyar válogatott sem szégyenkezhet, hiszen a legjobb négyben végzett egy újjáépülő csapattal.

32

Újabb emberhátrányt védekezünk ki, majd Illés Anna használ ki egy fórt, ezzel gyakorlatilag beállítva a végeredményt.

6-12
32

Tóth hárít fejjel, az ellentámadásnál Gyöngyössyt szerelik a kapu előtt.

31

Kivédekeztünk egy hátrányt, majd Keszthelyi dühből bevág egy emberfórt.

5-12
30

Beatriz Ortiz elöl és hátul is villog, újabb átadást fülel le.

29

Szilágyi lövését blokkolják, újabb emberelőnyös lehetőséget szalasztottunk el.

28

Gyöngyössy Anikó csavarból is eltalálja a kapufát. Mert ilyen még nem volt.

27

Marta Bach is beköszön közelről, pedig Tóth bele tudott kapni, de a lécről a képzeletbeli gólvonal mögé pattant a labda.

4-12
26

Keszthelyi finom ejtésével megvan a negyedik gólunk.

4-11
26

Elpuskázunk egy fórt, viszont jól védekezünk utána.

25

Beatriz Ortiz irgalmatlan nagy góllal avatja fel Tóth Eszter kapust.

3-11
25

Jöhet a két csapat utolsó negyede az Eb-n, ezúttal is nyerik a ráúszást.

24

A negyed elején semmit nem tudtunk belőni, ezt azzal büntették, hogy ők kihasználtak minden hibát. Őrületes csoda kellene az egyenlítéshez.

24

Ester még a keresztpasszokra is odaér, fantasztikus napja van. Spanyol időkérés a harmadik negyed utolsó támadása előtt.

24

Parkes ellen kontrát fújnak, majd egy jó védekezés után időt kér Bíró Attila.

23

Clara Espar is eredményes - természetesen fórból.

3-10
21

Gual értékesít egy emberelőnyt, innen szinte lehetetlen lesz felállni.

3-9
21

Keszthelyi lövését hárította egymás után kétszer is Ester.

19

Csabai húzását Ester védte, a túloldalon emberelőnyből betalálnak a spanyolok, Beatriz Ortiznak volt szerencséje.

3-8
19

Leiton is betalál a spanyol centerek közül, megbosszulta az elrontott helyzeteinket.

3-7
18

Ez nem Gurisatti meccse, az előző eladott labda után most Esterbe bombázott.

17

Jó védekezéssel kezdünk, majd emberelőnybe kerültünk, de még lövésig sem jutottunk belőle.

17

Elkezdődött a harmadik negyed, a spanyolok támadhatnak.

16

A második negyedet megnyertük és sokat javult a játékunk, de a támadások befejezésén van még mit csiszolni. Félidőben 6-3-ra vezet Spanyolország.

16

Szilágyi azonnal javít, villámgyorsan értékesít egy emberfórt!

3-6
16

Keszthelyi Rita kapott egy hosszú indítást Gangltől és csak szabálytalanul tudták szerelni. Jöhetett az ötméteres, amit Szilágyi a felső lécre bombázott sajnos.

15

Gurisatti lövését Ester tolta a kapufára.

14

Hősies blokkokkal védekeztünk ki egy emberhátrányt, majd rögtön fórba kerültünk.

14

Garda próbálkozott ismét távolról, de ez már tűpontos volt!

2-6
13

Garda lövése a keresztlécen csattan, még szerencsénk sincs.

12

Garcia is megvillan centerből egy pontos bejátszás után. Mindezt miután Csabait kiállíttatta.

1-6
11

Magyar időkérés, majd Csabai ront el egy lövést.

11

Szilágyit kiküldik, de Ortiz lövése rossz volt, viszont tudta szerelni a megúszó Keszthelyi Ritát, óriási mentés volt sajnos.

10

Spanyol kontra után eladjuk a labdát, miután elmarad egy kiállítás. Még a spanyol is azt hitte, hogy ki kell úsznia, csak a bírók nem.

9

Óriásit kell javulni a második negyedben, de megint a spanyolok nyerik a ráúszást.

8

5-1-es spanyol vezetéssel ér véget az első negyed.

8

Keszthelyi próbálta átlőni a blokkot, de a spanyol kezek erdeje annyira rendezett, hogy nem sikerült neki.

7

Espar óriási gólt lő rossz kéz oldalról, egyszerűen minden bejön nekik.

1-5
7

Végre megszületik az első magyar gól, Szilágyi talált be távolról!

1-4
7

Espar majdnem kettétörte a kapufát, a kipattanót ők szedték össze, Gual pedig kilőtte a hosszú alsót. 4-0, nem ide.

0-4
6

Csabai Dórát is kiállítják, Gangl Edina viszont hárít!

6

Megint elveszítünk egy labdát, egyelőre egy kaput eltaláló lövésünk van.

6

Matilde Ortiz labdát szerez, majd eredményesen fejez be egy három a kettő elleni akciót. Bíró Attila időt kér.

0-3
5

Kontra a spanyolok ellen, de mi is eladjuk sajnos a labdát.

4

Megvolt az első magyar előny, de a spanyol kapuban Ester hatalmas bravúrral hárított.

3

Nem tudtunk szépíteni, majd egy spanyol ejtés landol a keresztlécen.

2

Ezt is bevágják a spanyolok, Espar volt eredményes, két góllal vezetnek a hazaiak.

0-2
2

Szűcsöt ismét kiálltják, két perc alatt a második kiállítását szedi össze.

2

Szűcs Gabriella lőtt távolról, de nem jött össze az egyenlítés.

1

Pena góljával meg is szerzik a vezetést a hazaiak.

0-1
1

Azonnal spanyol előny, Szűcsöt küldték ki.

1

Elkezdődött a mérkőzés, a spanyolok hozták el a labdát.

20:27

Fehér sapkában a mieink, kékben a spanyolok, a csapatok már a vízben.

20:24

Örömteli hír, hogy a szövetségi kapitány, Bíró Attila ismét ott lehet a medence mellett, miután a hollandok elleni elődöntőt eltiltás miatt a lelátón kellett végignéznie.

20:15

Az már eldőlt, hogy az oroszoké az ötödik hely, miután simán, 14-8-re legyőzték Olaszországot. A franciák végeztek a 7. helyen, ők 13-5-re győztek Németország ellen.

20:10

A két csapat már találkozott a tornán, akkor a csoportkör első meccsén a házigazdák 13-9-re győztek - köszönhetően remek emberelőnyös és emberhátrányos játékuknak. A spanyoloknál a Beatriz Ortiz - Garcia kettős összesen 10 gólt dobott, érdemes lesz rájuk figyelni. De ezt persze a magyar lányok is tudják.