Köszönjük a figyelmet!

135

Az Újpest egyenlített a Mezőkövesd ellen.

122

Egyenlített a Kisvárda a Puskás Akadémia ellen, a többi pályán nincs változás a félidei eredményhez képest.

111

Íme, a Vidi harmadik találata:

109

A Puskás Akadémia közben megszerezte a vezetést a Kisvárda ellen.

108
Forrás: MTI/Kovács Tamás
A MOL Vidi játékosai örülnek Kovács István gólja után a Budapest Honvéd elleni rangadón

87

Heffler lőtt 23 méterről szabadrúgásból a jobb kapufa mellé.

86
Sárga lap: Zsombor Berecz
86

Berecz taposott oda Májernek, itt az újabb sárga lap.

83

Májer passza után Lukács előzte meg Stopirát, majd esett el a tizenhatoson belül, de nem történt szabálytalanság.

82

Most már egyik csapat sem erőlteti a támadásokat, csendesen csordogál a meccs.

79

Vinícius ápolása miatt áll a játék, Májer nyomott oda egyet könyökkel.

78

Itt a meccs utolsó cseréje: Sós állt be Lazovics helyére.

78

Gróf lépett ki szépen a kapujából, nagyot mentett Berecz elől.

77
Csere le: Danilo
77

Májer Milán is beállt a Honvédnál, Danilo ment le.

75

Berecz lőtt kapura 12 méterről, de nem okozott gondot Grófnak.

74

Ezzel a góllal szerzett vezetést a Vidi:

73
Sárga lap: Dániel Lukács
73

Lukács lőtte keresztbe a labdát a tizenhatos sarkáról.

73

Eke Uzoma bokarandulást szenvedett, azért kellett lecserélni.

72

Lukács Dániel rántotta vissza Stopirát, ez is sárga lap.

71

Heffler jobb oldali szöglete után Baráth fejelt kapura 8 méterről, a gólvonalról Nikolov mentett hatalmasat.

71

Kukoc bal oldali beadása után a hosszún Pátkai fejelte ki a labdát az érkező Lukács elől.

71

Innen már borzasztó nehéz dolga lesz a Honvédnak.

70
Csere le: István Kovács
70

Kovács István helyére Berecz Zsombor állt be, aki most debütált a Vidiben.

67

Nikolov kapott jó labdát a tizenhatoson belül, de zavarták egymást Negóval, így oda a helyzet.

65

Baráth Botond is a földön, ápolni kell a kispesti védőt.

62

Huszti szöglete után Patkai csúsztatott 10 méterről, de Gróf kapu fölé tolta a labdát.

61

Íme, Huszti kihagyott tizenegyese:

58

Huszti szabadrúgása után Lazovics csúsztatott középen a jobb kapufára. Közel volt a Vidi a negyedik gólhoz.

58

Kukoc rúgta fel Negót, de megúszta a sárga lapot.

57

Holender ment el a bal oldalon, de a középre adására Kovácsik lépet tki és szerezte meg a labdát.

54
Csere le: Roland Juhász
54

Cserélt a Vidi is: Juhász helyére Fiola érkezett.

54

Heffler beadása után Danilo fejelt 13 méterről kapu fölé.

53

Holender lőtt 24 méterről jócskán kapu mellé.

51
Gól: Anel Hadzic
50

Már hárommal megy a Vidi! Stopira bal oldali beadása után Hadzic első lövését még védte Gróf, a kipattanót viszont már a jobb alsóba lőtte 11 méterről.

49

Danilo tört be a tizenhatoson belülre, majd a visszagurított labdája után Heffler lőtt 14 méterrők kapu fölé. Nagy lehetőség volt.

49
Forrás: molvidifc.hu
Kőkemény meccset vív a Honvéd és a Videoton

47

Vége az első félidőnek.

47

Vadócz lőtt 15 méterről, de Juhász blokkolta a próbálkozást.

46
Csere le: Gazdag Dániel
46

Gazdag helyére Lukács Dániel érkezett a Honvédnál a félidőben.

46

Elkezdődött a második játékrész.

46

Nagyon kemény csatákat láthat az Új Hidegkuti Nándor Stadion közönsége.

45

Kettő perc lesz a ráadás.

44

Kukoc lőtt távolról bőven kapu fölé.

44

Kispesti labdatartás hátul, most már a Vidinek sem sürgős.

39
39

Már kettővel megy a Vidi! Lazovics gyönyörű kiugratása után Huszti bal külsővel higgadtan lőtt a kapu bal oldalába.

37
Csere le: Eke Uzoma
37
Piros lap: Bence Batik
37

Batik rúgott utána Kovácsnak, amiért megkapta a második sárga lapját. Emberelőnybe került a Vidi.

37

Eke Uzoma nem tudja folytatni a játékot, Tonci Kukoc érkezett a helyére.

32

Eke Uzoma ápolása miatt áll a játék. A játékosok ivásra használják a rövid pihenőt.

30

Danilo kerülhetett volna nagy helyzetbe, de lesen állt a passz pillanatában.

26
Gól: István Kovács
26

Vezet a Videoton! Nikolov kapott jó labdát a tizenhatoson belül, majd egy átvétel után jobbról Kovács István elé tálalt középre, aki 4 méterről nem hibázott.

25

Holender esett nagyott a tizenhatos vonalán Vinícius mellett, Farkas játékvezető nem látott szabálytalanságot.

24

Nikolov maradt lent a földön - Danilóval ütközött -, de már jól van, folytatódhat a játék.

22

Az utóbbi percekben megnyugodtak a kedélyek, a mezőnyben gyűrik egymást a csapatok.

19

Kovács léphetett volna ki egy hosszú indítással, de lesen volt.

17

Danilo passza után Gazdag lőtt 15 méterről nagy helyzetben, de eltörte a labdát.

14
Sárga lap: Bence Batik
14

Batik rúgta fel hátulról Husztit, ez is sárga lap.

13

Nikolov lekészítése után Lazovics lőtt 23 méterről, de blokkolták a labdáját.

10

Huszti bal alsóba tartó labdáját Gróf ütötte ki!

9
Sárga lap: Eke Uzoma
9

Uzoma pedig sárgát is kapott az esetért.

9

A Videoton büntetőhöz jutott, Uzoma rúgta fel Nikolovot a tizenhatoson belül!

8

Heffler jobb oldali szöglete után Vadócz fejelt 10 méterről nem sokkal a bal kapufa mellé.

7

Kovács adott be a jobb oldalról, de középen nem érkezett társ, így a Honvéd jöhet bedobással.

6

Danilo léphetett kapu felé, de a tizenhatos sarkán szerelte Juhász.

5
Sárga lap: Roland Juhász
4

Juhász Roland is gyorsan beasárgul, Nagy Gergőt rúgta le.

3
Sárga lap: Vinicius
3

Vinícius rántotta le Holendert, gyorsan itt a meccs első sárgája.

1

Gazdag rúgta fel gyorsan a labdát, de hosszú lett az indítás.

1

Elkezdődött az összecsapás. A Honvéd indította útjára a labdát.

0

Érkeznek a főszereplők a pályára, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

0

100 élvonalbeli mérkőzést vívott eddig egymással a két csapat, az örökmérleg a Honvéd javára billen, 46–18–36.

0

Íme, a két kezdőcsapat:

Honvéd FC: Gróf – Batik, Baráth, Dino – Heffler, Vadócz, Gazdag, Nagy, Uzoma – Holender, Danilo
Vidi: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinícius, Stopira – Hadzic, Pátkai, Nikolov, Huszti – Kovács, Lazovic

0

A székesfehérváriak a keddi, Malmö elleni Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján elért 0-0-s döntetlennel biztosították legalább Európa-liga-főtáblás helyezésüket. Marko Nikolic csapatára az AEK Athénnal szembeni első, szerdai találkozó előtt kemény próbatétel vár: a négy forduló után hibátlan Budapest Honvédhoz látogat.

Forrás: vidi.hu
A Vidinek nem lesz könnyű dolga a Honvéd ellen

A pályaválasztó fővárosiak dolgát nehezíti, hogy a Bozsik Stadion hamarosan kezdődő bontása miatt ők is albérletbe kényszerülnek, és az Új Hidegkuti Nándor Stadionban fogadják mostantól ellenfeleiket, így a címvédőt is. Supka Attila együttese mellett szól ugyanakkor, hogy jóval pihentebben várhatja a mérkőzést, és nem kell előre sem tekintenie, hiszen a hét közben nem lép majd pályára.