Három perc a hosszabbítás, ennyit kell kibírni a tizenegyesekig.

Pino fejelhetett tisztán 6 méterről, de szerencsére épp a középen álló Hegyi kezébe.

Adrian Gomez fejelt 8 méterről kapu mellé a jobb oldali szöglet után.

Most nyomnak a spanyolok, de ki kell bírni ezt a pár percet.

Lopez lőtt 10 méterről, Hegyi védett nagyot.

82

Cseréltek a spanyolok: Escobar helyére Moreno érkezett.

80

Németh zavarta a kapust az ötösön, így oda a helyzet. Tíz perc van hátra a rendes játékidőből. Ha döntetlen, azonnal jönnek a tizenegyesek.

77

Major kapott jó labdát, de Martinez érkezett és szerzete meg a kaptól 14 méterre.

75

Komáromi jobb oldali beadása után Németh maradt le középen a labdáról.

74

Major lőtt 26 méterről szabadrúgásból kapu fölé.

73

Pino lőtt 8 méterről, Hegyi hatalmas bravúrral ért le a jobb alsóba tartó labdára.

21:28

Egyre hangosabbak a magyar szurkolók is, érzik, hogy meglehet a továbbjutás.

69

Jobb oldali szöglet után Joseda fejelt 11 méterről kapu fölé.

65

Újabb csere: Komáromi váltotta Kosznovszkyt.

65

Cserélt a magyar csapat: Zuigeber helyett Major játszik.

65

Ezúttal Turrientes maradt lent a földön, Katával ütközött.

62

Cseréltek a spanyolok: a megsérült Geraldo heylére Rico Pico érkezett.

61

Posztobányi rúgta fel Varelát, ez is sárga lap. Ő is kihagyja a következő meccset.

60

A spanyol játékos szemöldöke felrepedt.

60

Gelardo nem tudja folytatni a játékot, cserélni kell.

58

Ominger Gergő könyökölte le Gelardót, amiért sárga lapot kapott, így sajnos a következő meccset ki kell hagynia.

21:15

A spanyolokat meglepete a magyar egyenlítő gól, ki kellene most ezt használni.

57

Alvaro Carrillo mászott fel Zuigeber hátára, magyar szabadrúgás jöhet.

54

Aitor Gelardo lőtt kapu fől, mellé. Szerencsére nem volt veszélyes.

21:11
Íme, a magyar csapat egyenlítő gólja
52

Posztobányi szabadított fel a spanyolok jobb oldali beadását követően a tizenhatoson belül.

50

Egyenlített a magyar válogatott! Ominger Gergő tekert 19 méterről, szinte álló helyzetből gyönyörően a bal felső sarokba.

1-1
46

Elkezdődött a második játékrész.

20:55

60-40 százalék a labdabirtoklási arány a félidőben a spanyolok javára.

20:50

A spanyolok már a 11. percben megszerezték a vezetést Escobar góljával, ám azt követően már kiegyenlítettebb volt a játék, sajnos komoly magyar helyzet nélkül. De semmi nincs veszve, még 45 perce van a válogatottnak, hogy egyenlítsen, vagy megfordítsa a meccset.

45+2

Vége az első félidőnek.

45+2

Varela bal oldali szöglete után középen lecsorgott a labda, de szerencsére Horváth találta meg, és sikerült felszabadítania.

45

Egy perc lesz a ráadás.

43

Navarro ívelt a bal oldalról a tizenhatoson belülre szabadrúgást, de Balogh fejjel felszabadított, ráadásul lökték is a magyar védőt.

40

Németh lőtt a tizenhatos bal sarkáról, de a labda lepattant a blokkról.

39

Buna védekezett szépen a bal oldalon Varelával szemben, így a helyzet helyett magyar kirúgás következik.

20:38

Döntetlen esetén nem lenne hosszabbítás a meccsen, azonnal jönnének a tizenegyesek.

20:35

Egyáltalán nem fociznak le minket a spanyolok, de egyelőre támadásban nem veszélyes a magyar csapat.

34

A szöglet nem lett veszélyes, továbbra is tartja egygólos előnyét a spanyol csapat.

33

Javi Lopez bal oldali beadása Bunáról pattant szögletre.

31

Eseménytelenül teltek az elmúlt percek.

28

Pino és László rúgott össze, mindketten lennmaradtak a földön. De nincs komoly baj, mindketten folytatni tudják.

26

Hatalmas csata zajlik a pályán, a máltai játékvezető engedi a kemény játékot.

23

Németh esett el a tizenhatoson belül, de nem történt szabálytalanság.

22

Az utóbbi percekben a spanyol térfélen pattogott a labda, de egyelőre nem volt komoly magyar helyzet.

20

Escobar kapott jó labdát, Hegyi mellett 14 méterről el is lőtte a labdát, de szerencsére centikkel a bal kapufa mellé.

20:17
Ezzel a góllal szereztek vezetést a spanyolok
17

Ivan Martinezt sikerült megzavarni, bedobással jöhet a magyar válogatott. Sajnos nem lett belőle veszély.

15

A kapott gól óta sem változott a játék képe, a spanyolok irányítják a meccset.

11

Vezetnek a spanyolok. Jordi Escobar állította meg a labdát hat méterre a kaputól, majd a bal alsóba tekert a kapufa segítségével.

0-1
9

Buna rúgta fel Varelát, de szerencsére még nincs itt az első sárga lap.

7

Te jó ég, mi maradt ki! Előbb Varela lőtt kapufára, majd kétszer is próbálkozhatott a kipattanóból a spanyol válogatott, de Pino próbálkozása után a gólvonalról sikerült kifejelni végül a labdát.

20:06

A magyar szurkolók ezúttal is kitesznek magukért, kiváló hangulatot teremtenek.

20:05
A két csapat taktikai felállása
5

Ominger Gergő lőtt 18 méterről alig kapu fölé.

2

Szerencsére nem volt jó a beívelt labda, Balogh szabadított fel fejjel.

2

Buna rúgta fel German Valerát, jó helyről jöhetnek szabadrúgással a spanyolok.

1

Elkezdődött az összecsapás. A magyar válogatott indította útjára a labdát.

19:58

A máltai Farrugia Cann Trustin vezeti majd a mérkőzést.

19:58

A magyar csapat győzeleme vb-szereplést érne, így duplán fontos a meccs.

19:54

Jönnek a himnuszok, elsőként a spanyoloké.

19:54

Érkeznek a pályára a főszereplők, hamarosan kezdődik a találkozó. Hajrá, magyarok!

19:53
Elődöntőben az olaszok

A hétfői negyeddöntőben az olaszok 1-0-ra legyőzték Franco Tongya góljával a portugálokat, így bejutottak azelődöntőbe.

19:51
Hibátlan a magyar csapat

A magyar válogatott hibátlan mérleggel jutott tovább a csoportjából, miután Portugáliát (1-0), Izlandot (2-1) és Oroszországot (3-2) is legyőzte.

19:46
Íme, a magyar kezdőcsapat
19:41
Jó estét kívánunk!

Az U17-es magyar fociválogatott a negyeddöntőben a D csoport második helyezettjével, Spanyolországgal csap össze, győzelme esetén pedig biztosan kvalifikálja magát az őszi, brazíliai világbajnokságra. Tartsanak velünk!