Főbb események
22:54

Ennyi volt mára, köszönjük a figyelmüket! Jó éjszakát!

22:52

A Ferencváros remekül játszott a Betis ellen, de nem tudott pontot szerezni. A meccs 17. percében Fekir szerzett vezetést a spanyoloknak, majd a nagyszerűen küzdő Fradi a szünet előtt Uzuni szenzációs góljával kiegyenlített. A második félidőt is jobban kezdte a Fradi, de a szerencsével is hadilábon állt. A Betis egy szöglet után egy öngóllal szerzett újra vezetést, majd a 95. percben végleg lezárta a találkozót.

90+5

Véget ért a mérkőzés! A Betis 3-1-re nyert a Ferencváros ellen a Groupama Arénában.

90+5

Újabb gólt lő a Betis és lezárja a meccset. A kitámadó Fradit lekontrázzák a spanyolok, a támadás végén Tello helyez a bal alsó sarokba.

1-3
90+4

Fölé megy a fejes! Samy Mmaee szabadon fejelhetett, de nem találta el a kaput.

90+3

Wingo lövése levágódik, újabb Fradi-szöglet jön, Dibusz is felfut a kapu elé.

90+1

4 perc még hátra van, a Fradi előre íveli a labdákat Ryan Mmaee irányába.

90

5 perc lesz a hosszabbítás, ennyi ideje van a Fradinak arra, hogy csodát tegyen.

89

Még egyet cserél Stöger, Laidouni helyére Loncar áll be az utolsó percekre.

88

Tokmac kapott egy jó kiugratást, de lesen volt a norvég csatár.

87

Laidouni késve lépett oda ellenfelének, megkapta a sárgát érte.

84

Fradi-szöglet, Uzuni harcolta ki és végzi el. Nagy erőkkel küzd az egyenlítésért a hazai csapat.

82

Stöger is cserél, Botka helyett Zubkov állt be.

81

Megint cserél Pellegrini, a nagyszerűen játszó Rodrit hozta le.

79

Rodri kapott sárga lapot.

76

Megint vezet a Betis. Fekir szöglete után Pezzella robbant be, Wingo is beleért a labdába, úgy tűnik öngól született.

1-2
75

Wingo remek beadása után Tokmac került helyezetbe, de a spanyolok védői végül felszabadítottak.

72

Tello húzott el a bal szélen, beadását azonban Dibusz magabiztosan húzta le.

70

Botka jobban van, folytatni tudja a meccset. Labdaejtés következik.

69

Botka marad lenn a földön, miután önfeláldozó mentést mutatott be. Alaposan fejbe találta a labda a Fradi védőjét.

68

Vécsei maradt lenn a földön egy ütközés után, de már talpon és folytatódik a játék.

67

Civic beadása lecsúszott, Rui Silva fogta.

63

Szöglettel felérő szabadrúgás Tokmac lerántásáért. Uzuni végzi el. Wingo lőtte rá távolról, de mellé tüzelt.

22:17

Nagyszerűen játszik a Fradi a Betis ellen

Fotó: Szabó Gábor - Origo
61

Alex Moreno ment el a bal oldalon, középre adott, Guardado lövését azonban könnyen fogta Dibusz.

61

Cserél a Fradi is. Zachariassen helyére Tokmac állt be.

57

Laidounit állította meg Montoya, meg is kapta érte a sárga lapot.

56

Hármat is cserél a Betis. Tello helyett, Joaqín, Borja Iglesias helyett Willian José, Akouokou helyett pedig Rodriguez a pályán.

22:09

A Betis birtokolja többet a labdát, de a Fradi lőtt többször kapura eddig.

22:07

Jobban kezdte a második félidőt a Fradi, egyértelműen a vezetés megszerzéséért küzdenek a zöld-fehérek.

51

Dibusz résen volt, Borja Iglesias elől felszedte a labdát, így a kiugratás nem jutott el a spanyol támadóhoz.

49

Uzuni próbálta külsővel meglepni a Betis kapusát, de nem találta el a kaput.

48

Civic felrúgásáért kapott szabadrúgást Peter Stöger csapata.

47

Szépen hozza ki a labdát a Fradi, miután sikeresen megállították a Betis bal oldali támadását.

46

Elkezdődött a második félidő!

21:48

Uzuni remek góljával egyenlített a Fradi.

21:46

A Fradi az első negyedórában egyenrangú partnere volt esélyesebb ellenfelének, majd a 17. percben némileg váratlanul Fekir góljával vezetést szereztek a spanyolok. A Ferencváros nagy erőket mozgósított az egyenlítés érdekében és a szünet előtt Uzuni kihasználta a Betis védelmi hibáját és nagyszerű gólt szerzett.

45+1

Véget ért az első félidő. Ferencváros-Betis 1-1

44

GÓL. Kiegyenlít a Fradi! Uzuni szerez labdát, majd kapura tör és 20 méterről gyönyörűen teker a kapu bal oldalába. Nagyszerű találat!

1-1
21:43

Nagyot küzd a Fradi a Betis ellen

43

Civic adott be balról, Ryan Mmaee nagyon közel volt a gólhoz, de mellé fejelte a labdát. Az eddigi legnagyobb Fradi-helyzet maradt ki.

41

Uzunit vágta fel durván Akouokou. Jár a sárga lap a Betis középpályásának.

40

Civic fejeli ki a bal oldalról érkező beadást. 57 százalékban van a Betisnél a labda.

35

Óriásit védett Dibusz! Szöglet után veszélyeztettek a spanyolok, Guardado fejesét védte hatalmas bravúrral a magyar válogatott kapus. Újabb Betis-szöglet.

33

Uzuni adott szenzációs passzt Zachariassennek, aki nagy helyzetben nem találta el a labdát, igaz, lesen állt.

32

Sami Mmaee fejesét kellett védenie a Betis kapusának! Megvan a Fradi első kaput eltaláló lövése.

32

Próbálja felpörgetni a játékát a Fradi. Laidouni ment volna el a 16-os jobb oldalánál, szöglet jön.

28

Veszélyes támadást vezetett egy eladott labda után a Betis, de Dibusz a helyén volt. Később les miatt lefújták az akciót.

26

Laidouni gyorsított fel és lőtt a 16-oson kívülről, azonban jócskán kapu fölé tüzelt.

25

Borja Iglasiast akarták kiugratni középen, de Dibusz hamarabb ért oda és felszedte a labdát.

24

Vécsei szabálytalankodott a félpályánál, Pellegrini csapata kapott szabadot.

22

Rodri lőtt kapura, de levágódott a blokkról. Betis lőhet újabb szögletet.

20

Fradi-szöglet, Civic végzi el. Mmaee fejelni tudott, de kirúgás következik.

19

Nyom a Fradi, Vécsei lövése akadt el a spanyolok blokkjában.

19

Civic harcol ki bedobást a bal oldalon.

17

Fekir góljával vezet a Betis. Rodri passzolta középre a labdát, a francia játékos szépen átvette, majd a rövid sarokba bombázott 3 védő mellett.

0-1
14

Dibusz passzát nem tudta benntartani Samy Mmaee, a Betis rúghat szögletet.

21:11

Kiegyenlített játékot hozott az első 10-12 perc, a Fradi eddig teljesen egyenrangú ellenfele az egyik legjobb spanyol csapatnak.

11

Szép támadás után Laidouni ugratta ki Uzunit a bal oldalon, az albán játékos beadásába beleért Pezzella. Jön az első Fradi-szöglet!

10

Uzuni került lövőhelyzetbe, de kísérlete messze elkerülte a kaput.

10

Wingo szép cselt mutatott be, Alex Moreno felvágta. Fradi-szabadrúgás jön.

8

Laidouni lépett oda Rodrinak, a Betis végezhetett el szabadrúgást.

6

Fekir szöglete után Rodri húzta meg a szélen, de kirúgás következik a Ferencváros javára.

5

Wingo lépett bele egy átadásba, most a bal oldalról dobhat a Betis. A játék zömmel a Fradi térfelén zajlik. Szögletet rúghatnak a spanyolok.

4

Botka kapcsolja le Montoya indítását, Betis dobás jön.

2

A Betis járatja a labdát a saját térfelén, letámadással igyekszik zavarni a Fradi.

1

Elkezdődött a mérkőzés!

20:53

Fantasztikus hangulatot teremtettek a Fradi-szurkolók a meccs előtt.

20:49

Manuel Pellegrini elárulta, a Fradi összes idei mérkőzését látta a nemzetközi porondon. Egyénileg egyetlen futballistát sem akart kiemelni, mert úgy vélte, a rivális ereje elsősorban az egységességben rejlik, ennek köszönheti eddigi sikereit. A chilei edző a Ferencvárost nagy csapatnak tartja, és szerinte a zöld-fehérek kreatív támadókkal és erős védelemmel rendelkeznek.

Manuel Pellegrini a meccs előtt a Fradit méltatta

Forrás: MTI/Kovács Tamás
20:40

Peter Stöger szerint mindkét csapat remek formában várja az összecsapást, csapatával pedig arra törekszik, hogy az ellenfél kvalitásait ellensúlyozva a saját játékosaiból a maximumot kihozza. Hozzátetette, bízik benne, hogy a ferencvárosi szurkolók előtt ez sikerülni fog.

Peter Stögerbízik abban, hogy meglepetést okozhat a Fradi

20:11

Két héttel ezelőtt, a csoportkör első fordulójában a Fradi remekül kezdett a Leverkusen ellen, hamar vezetést szerzett, ám végül a német csapat fordított és 2-1-re győzött.

A másik összecsapás, a Betis-Celtic mérkőzés 7 gólt hozott. A skótok hamar két góllal elhúztak, de a spanyolok fordítottak és egy remek meccsen nyertek 4-3-ra.

A G csoportot jelenleg a Betis és a Leverkusen vezeti 3-3 ponttal, míg a Fradi és a Celtic egyelőre pont nélkül áll.

20:10

Íme, a Betis kezdőcsapata:

20:07

Így kezd a Fradi a Betis ellen:

20:03

Köszöntjük olvasóinkat!

Az Európa-liga csoportkörének második fordulójában a Ferencváros a Groupama Arénában fogadja a spanyol Real Betist. A 21 órakor kezdődő mérkőzés játékvezetője az izraeli Roi Reinshreiber. Jó szurkolást kívánunk!