Társoldalunk:

Pályán a Real Madrid, Dárdai Pál meccsel ünnepli születésnapját

2019.03.16. 09:59

Kézilabda és foci, motorverseny és vízilabda ugyanúgy szerepel a szombati kínálatban, mint a kosárlabda és a jégkorong. Dárdai Pál a Borussia Dortmund elleni bajnokival ünnepli 43. születésnapját a Hertha kispadján, és Zinedine Zidane is bemutatkozik régi-új csapatánál. Van miből választani. 

Élő sportközvetítések a tévében március 16-án, szombaton:

M4 Sport
12.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi KKA - FTC-Rail Cargo
15.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Érd-Győri Audi ETO KC
16.45: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Kisvárda FC
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK

Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Barisz Asztana-Avangard Omszk
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Dortmund
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Marítimo

Dárdai Pál 43. születésnapját ünnepliForrás: dpa Picture-Alliance/AFP/Andreas Gora

Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
15.00: Vízilabda, férfi BL, csoportkör, Olimpiakosz-Szolnoki Dózsa
17.30: Kosárlabda, NBA, Boston Celtics-Atlanta Hawks

Eurosport 1
12.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női műlesiklás
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.30: Curling, női vb, Silkeborg

Eurosport 2
10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
14.15: Sífutás, vk, Falun
16.00: Sílövészet, vb, Östersund, férfi váltó
18.30: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Bologna

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, elődöntő

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-St. Étienne

Spíler1 TV
9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam
21.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Celta Vigo
18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Léganes-Girona