Társoldalunk:

A Milan-Inter rangadó mellett a Barcát és a Bayernt is nézhejük

2019.03.17. 08:43

A megszokott módon a hétvége második napján is bőséges a sportcsatornák élő közvetítéseinek kínálata. Az olasz labdarúgó-bajnoksgában milánói derbit rendeznek, míg a Juve Genoába látogat, de pályára lép ma a Barcelona, a Bayern, a Chelsea és a Liverpool is. A kézilabda szerelmeseinek igazi csemege a vasárnap: a Szeged-Veszprém NB I-es rangadó mellett a női kupadöntőben a Fradi és a Győr feszül egymásnak, de a téli sportok kedvelői is kedvükre válogathatnak.

M4 Sport
13.30: Kézilabda, férfi NB I, MOL Pick-Szeged - Telekom-Veszprém
15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Nürnberg
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Löwen
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Benfica
20.30: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers

Eurosport 1
9.15 és 12.30: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi műlesiklás
11.15 és 14.15: Sífutás, vk, Falun
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.45: Sílövészet, vb, Östersund
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.45: Sznúker, Gibraltár Open

Eurosport 2
10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz
17.00: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese
20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Internazionale
23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Parma
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Salzburg
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Marseille

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes
21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő

Spíler1 TV
9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea
20.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-New Jersey Devils
23.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-New York Islanders

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Sevilla
18.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Getafe
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-FC Barcelona