Társoldalunk:

Fradi-Vidi rangadó, a City visszavághat a Tottenhamnek

2019.04.20. 08:48

A magyar labdarúgó NB I-ben Ferencváros-MOL Vidi rangadót rendeznek, de az európai topligában is lesznek érdekes meccsek, elég csak a Manchester City-Tottenham Hotspur vagy éppen az Internazionale-Roma meccset említeni. A Tatabánya kézilabdacsapata az EHF-kupa negyeddöntőjében lép pályára, de kosárlabda, kerékpár, ökölvívás, motorsport és tenisz is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Vidi

Nagy lépést tehet a Fradi a bajnoki cím feléFotó: Szabó Gábor - Origo

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Rue
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Werder Bremen
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Leipzig
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Hoffenheim
23.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, San Antonio Spurs-Denver Nuggets

Sport 2
17.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Holsebro-Tatabánya
19.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sain-Raphael - Porto
22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Derek Chisora-Senad Gashi

Eurosport 1
11.00, 16.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap
14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz
23.00: Lósport, Global Champions Tour, Miami

Eurosport 2
14.45 és 17.30: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú világbajnokság, Le Mans
16.00: Kerékpár, Francia Kupa

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Parma-Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sampdoria
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Fiorentina
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Roma

Digisport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.25: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton

Digisport 3
11.45 Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Kijev Capitals
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Marseille
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham Hotspur
15.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Leicester City
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-Dallas Stars

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Huesca
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Sociedad