Társoldalunk:

Manchesteri városi rangadót rendeznek, meccs nélkül lehet bajnok a Barca

2019.04.24. 08:58

Szerdán folytatódik a budapesti asztalitenisz-világbajnokság, a Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján a Soroksár a Budapest Honvéd csapatát fogadja. A kézilabda Bajnokok Ligájában a Veszprém Flensburgban lép pályára. Gulácsi Péterék ellenfélre várnak a Német Kupa döntőjében, a Premier League-ben pályára lép az Arsenal is a manchesteri derbi mellett, Spanyolországban bajnok lehet a Barcelona, ha az Atlético Madrid kikap a Valenciától.

M4 Sport
9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Soroksár SC-Budapest Honvéd
17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok
19.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Steaua Bucuresti

Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 1
18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-Bayern München

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, AC Milan-Lazio

Eurosport 1
11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap
14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl

Eurosport 2
13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz
15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap

Digisport 1
11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Barcelona-Anadolu Efes

Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-CSZKA Moszkva

Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Betis