Társoldalunk:

A Veszprémet követné a Szeged, jégen a hokiválogatott

2019.05.05. 11:11

Komoly hátrányt, nyolc gólt kellene ledolgoznia a Szegednek a Szkopje ellen, hogy a kézilabda Bajnokok Ligájában a négy közé jusson. A magyar jégkorong-válogatott Kazahsztán ellen lép jégre, a topligákban pedig többek közt pályára lép a Manchester United, az Arsenal, a Chelsea és a Real Madrid is.

M4 Sport
16.00: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Falco-PVSK
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs

Sport 1
12.00: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Koreai Köztársaság
14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, 1. mérkőzés, Esbjerg-Siófok
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain - Kielce
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Szeged-Szkopje

Sport 2
14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Kazahsztán-Magyarország
18.00: Lósport, futam
21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Philadelphia 76ers-Toronto Raptors

Eurosport 1
13.45: Kerékpár, romandiai körverseny, 5. szakasz
15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 4. szakasz

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Manchester United
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille

Digisport 2
11.45: Amerikai futball, HFL, Győr Sharks-Budapest Cowbells
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Roma
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Amiens
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Besiktas

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Watford
21.00: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Dallas Stars-St. Louis Blues

Spíler2 TV
10.40, 11.55 és 13.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valencia