Társoldalunk:

Hosszú Katinkáék folytatják, Eb-döntőben a magyar junior női kézisek

2019.07.21. 09:17

A hajnali előfutamok után délután már az elődöntők és a döntők jönnek az úszók számára a kvangdzsui vizes világbajnokságon. A magyar junior női kéziválogatott Eb-döntőt játszik Hollandia ellen Győrben, míg a fiúk Portugália ellen lépnek pályára vb-meccsen. Folytatódnak a budapesti vívó-vb küzdelmei, a teniszező Balázs Attila döntőt vív az umagi ATP-versenyen a szerb Dusan Lajovics ellen, ám jelen állás szerint a 20.00-kor kezdődő mérkőzést nem közvetíti a televízió.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
10.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért
13.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők és döntők
férfi 400 m gyors döntő
női 100 m pillangó, elődöntő
férfi 50 m pillangó, elődöntő (Szabó Szebasztián)
női 400 m gyors döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
férfi 100 m mell, elődöntő
női 200 m vegyes, elődöntő (Hosszú Katinka)
4x100 m férfi gyorsváltó döntő (Magyarország)
4x100 m női gyorsváltó döntő
16.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi kardcsapat és női párbajtőr, bronzmérkőzések, döntők

Az elődöntőkkel és a döntőkkel folytatódik a vb az úszóknakForrás: AFP/Francois-Xavier Marit

Duna World
17.30: Kézilabda, női junior Európa-bajnokság, döntő, Magyarország-Hollandia

Sport 1
14.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap
19.45: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Portugália-Magyarország

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

Eurosport 1
11.55: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

Eurosport 2
9.45 és 15.45: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

Digisport 1
9.55: Strandlabdarúgás, NB I, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax - Energia SC Gyöngyös
11.10: Strandlabdarúgás, NB I, Debreceni Egyetemi AC-Bodon Péter FC
13.40: Strandlabdarúgás, NB I, Bodon Péter FC - Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax
14.55: Strandlabdarúgás, NB I, Újhartyán VSE-Bonyhád BFC

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő

Spíler TV
17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő