Társoldalunk:

Paksra látogat a Ferencváros, Gulácsiék a Bayernt fogadják

2019.09.14. 08:19

Szombaton folytatódik az NB I, a kézilabda BL-ben MOL-Pick Szeged-Barcelona meccset rendeznek. Spanyolországban pályára lép a Barcelona, az Atlético és a Real Madrid is.

M4 Sport
9.40: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 1. futam
11.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Ukrajna
14.35: Kosárlabda, férfi vb, Kína, az 5. helyért
17.00: Labdarúgás, NB I, Honvéd-Fehérvár
19.30: Labdarúgás, NB I, Paks-Ferencváros

Sport 1
15.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Csehovszkije Medvegyi-Wisla Plock
16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged-Barcelona
19.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, PPD Zagreb-PSG

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München

Eurosport 1
9.25: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 1. futam
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz
18.00: Lósport, Global Champions Tour, St. Tropez

Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
19.10: Tánc, breaktánc, Budapest

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Strasbourg
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz

Digisport 3
8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.35 és 13.00: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, időmérők
13.30, 14.10 és 14.35: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérők
15.05 és 15.30: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto2, időmérők
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester City

Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Villarreal
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia