Társoldalunk:

A Bayern, a City, a Liverpool, a Juve, a PSG, a Barca és a Real is pályán

2019.09.28. 11:27

Folytatódnak az európai labdarúgó topligák, szombaton igazi sztárparádé lesz a televíziókban. Többek között képernyőre kerül Bayern München, a Manchester City, a Liverpool, a Juventus, a PSG, a Barcelona és a Real Madrid meccse is. Az NB I-ben Fehérvár-Újpest rangadót rendeznek, de Forma-1, atlétika-vb és szegedi kézi BL-meccs is szerepel programban.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
9.15: Forma-3, Orosz Nagydíj, 1. futam
11.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő edzés
16.45: Labdarúgás, NB I, Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC
19.00: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Újpest FC
21.30: Atlétika, vb, Doha

Duna World
15.15: Atlétika, vb, Doha

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Flensburg
19.45: Kézilabda, férfi BL, FC Porto-Kielce

Sport 2
7.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Werder Bremen
20.30: Küzdősport, UFC, Koppenhága

A Bayernre kötelező győzelem várForrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit/Anke Waelischmiller/Sven Simon

Eurosport 1
10.50: Motorsport, Superbike-vb, superpole
12.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, női mezőnyverseny

Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
13.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Nantes
15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton
18.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester City
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
14.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Internazionale
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lille

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Brest

Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Liverpool

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia
15.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-FC Barcelona
18.00: Labdarúgás, La Liga, Granada-Leganés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Madrid