Társoldalunk:

A foci és az úszó világkupa lesz a sláger szombaton a sporttévékben

2019.10.05. 08:50

A sportrajongók számára remek nap lesz a szombat. Látható lesz a televízóban az Újpest-Mezőkövesd és a Honvéd-Debrecen rangadó az OTP Bank Ligából, illetve folytatódnak a topligák küzdelmei. Megkezdi a szereplését a Ferencváros női kézilabda csapata a Bajnokok Ligájában, folytatódik az úszó világkupa Budapesten és az atlétikai világbajnokság is Dohában.

M4 Sport
6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Líbia
11.45: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Kazahsztán
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd
16.45: Úszás, világkupa, Budapest
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Debrecen
22.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Duna World
14.15: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok
15.45 és 18.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Kristiansand-FTC

Sport 2
6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Köln

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 5. szakasz
15.30: Kerékpár, Tour de l'Eurométropole

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Giro dell Emilia
16.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal
20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

Digisport 1
8.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Crystal Palace
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Parma
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice

Spíler1 TV
3.55, 4.50 és 5.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, 3. szabadedzés
7.30, 8.30 és 10.05: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, időmérő
12.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham Hotspur
20.15: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Meskov Breszt

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal