Társoldalunk:

A Fradi-Kövesd és a Kielce-Veszprém a sláger szombaton a sporttévékben

2019.11.02. 08:53

Bőséges a kínálata szombaton a hazai sporttelevízióknak. Ferencváros-Mezőkövesd rangadóval folytatódik az OTP Bank Liga, Babos Tímeáék elődöntőt játszanak a tenisz-vb-n, és a Veszprém a tavalyi BL-elődöntős ellenfelének, a lengyel Kielcének az otthonában játszik a kézilabda-BL-ben. 

M4 Sport
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd
18.45 és 21.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 3. szabadedzés és időmérő
23.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

Sport 1
14.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Veszprém
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Ljubljana
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Montpellier
22.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Bayern München
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Koprivnica-FTC
20.00: Darts, World Series, döntő, 2. nap

Eurosport 1
6.55 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 6. nap
18.20: Hódeszka, világkupa, Modena

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Napoli
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

Digisport 2
9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Lyon

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lille
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Rennes

Spíler1 TV
1.55, 2.50 és 3.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, 3. szabadedzés
5.30, 6.25 és 8.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, időmérő
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester United
15.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Betis