Társoldalunk:

NB I és topligák, döntőt rendeznek a Libertadores-kupában

2019.11.23. 08:45

A válogatott szünetet követően folytatódnak a topligák és az NB I küzdelmei is. Többek között pályára lép a Barcelona, a Real Madrid, a Juventus, a Liverpool és a Bayern München is, de érdemes lesz figyelni a Manchester City-Chelsea rangadót a PL-ben, míg a Libertadores-kupa-döntőben Flamengo-River Plate meccset rendeznek. Itthontól az Újpest-DVTK és MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC meccs is képernyőre kerül. Férfi kézilabda BL, vízilabda és NBA is színesíti a programot, a legrangosabb kézilabda sorozatban a Telekom Veszprémnek szurkolhatunk.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
13.00: Vízilabda, női ob I, Ferencváros-BVSC
14.15: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Debrecen
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Diósgyőr
23.15: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Olaszország

Sport 1
9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.45 és 21.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Kielce
19.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, León-Balatonfüred

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Köln
20.30: Labdarúgás, Libertadores Kupa, döntő, Flamengo-River Plate
23.15: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Minnesota Timberwolves-Phoenix Suns

Eurosport 1
8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 2. forduló
10.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi
11.10: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
15.50: Síugrás, világkupa, Wisla
19.50 és 21.35: Lósport, Global Champions Tour, Prága

Eurosport 2
10.00 és 15.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
13.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi
18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nice
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Rennes

Spíler1 TV
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

Jónak ígérkezik a ManCity-Chelsea rangadóForrás: AFP/Oli Scarff

Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad