Társoldalunk:

Magyar rajt a kézi-vb-n, foci Eb-sorsolás, Liverpool, Real, Szeged, F1

2019.11.30. 08:07

Elképesztően változatos programot hoz november utolsó napja a sportvilágban. Kazahsztán ellen megkezdi szereplését a magyar női kézilabda-válogatott a világbajnokságon. Szintén Japánban versenyeznek rövidpályás gyorskorcsolyázóink a világkupában. A délután és az este folyamán pályára lép a Real Madrid, a Manchester City, a Liverpool, a Dortmund és a Bayern München is. De ezen a napon kerül sor a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság csoportjainak sorsolására Bukarestben.

M4 Sport
8.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Kazahsztán
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Debrecen
17.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Bukarest
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-MOL Fehérvár FC

Szombaton megkezdi szereplését a magyar női kézilabda-válogatott a világbajnokságonForrás: CSEZAREFOTO/Peter Cseh

Duna World
13.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Nyitra

Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Medvegyi-Schaffhausen
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Zagreb
23.00: Kosárlabda, NBA, Sacramento Kings-Denver Nuggets

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen
20.30: Ökölvívás, profi gála, Monte-Carlo

Eurosport 1
8.20 és 13.50: Északi összetett, világkupa, Ruka
9.35: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km klasszikus
13.00 és 14.30: Biatlon, világkupa, Östersund, váltók
16.15: Síugrás, világkupa, Ruka
18.50: Alpesi sí, világkupa, Killington, női óriás-műlesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

Eurosport 2
11.00: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong
14.40 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York
18.35: Szánkó, világkupa, Lake Placid

Tovább folytathatja Robert Lewandowski parádés szezonját a Bayern MünchenbenForrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit/Firo/Sebastian El-Saqqa

Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Watford
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lecce

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Torino
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City
15.55: Labdarúgás, FA Kupa, Portsmouth-Altrincham
18.25: Labdarúgás, FA Kupa, Eastleigh-Crewe Alexandra

Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Real Betis
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal